מרשמלו משנה צבע של Jet Puffed
קרדיט תמונה – JET-PUFFED
שיתוף

תוכן עניינים

ל"ג בעומר 2023 כבר כאן עם שלל המדורות, תפוחי האדמה והמרשמלו הצלויים המסורתיים. בזמן שאצלנו המרשמלו נשארו נאמנים למקור ובלי יותר מדי חידושים לאורך השנים, בארה"ב משיקים כעת מרשמלו במהדורה מיוחדת עם חידוש אחד מסקרן במיוחד.

המרשמלו המדובר שייך לחברת Jet-Puffed שמשיקה לקראת עונת המדורות בארצות הברית שמתחילה במקביל לחגיגות ל"ג בעומר כאן בישראל. מדובר למעשה בגימיק ייחודי שיהיה אהוב במיוחד על הילדים – מרשמלו משנה צבע במהדורה מיוחדת לזמן מוגבל עד לחודש ספטמבר הקרוב.

מרשמלו משנה צבע במגע עם להבה

המרשמלו הייחודי משנה למעשה את צבעו במגע עם חום, כך שבכל פעם ששיפוד מרשמלו יפגוש את המדורה או מקור אש אחר, הצבע המקורי יתחלף בצבע אחר. המרשמלו הוורוד יהפוך לכתום והמרשמלו הכחול יהפוך לירוק במגע עם להבה לאחר כ-10 שניות.

החברה האמריקאית מתמחה במרשמלו מאז שנות השישים של המאה הקודמת וכיום היא חלק מתאגיד הענק קראפט היינץ המשווק אין ספור מוצרים בארצות הברית.

מרשמלו Jet Puffed משנה צבע
מרשמלו Jet Puffed משנה צבע | צילום: Jet Puffed

Jet-Puffed מציעה מרשמלו קלאסי לצד מרשמלו בטעמים ייחודיים כמו וניל, קוקוס, מנטה ועוד. זו הפעם הראשונה בה היא משווקת מרשמלו עם רכיב סודי הגורם לשינוי הצבע המיוחל.

אמנם לחג הזה כנראה שכבר לא נספיק לשים ידינו על המרשמלו משנה הצבע, אך נקווה לראות יצרן מקומי מרים את הכפפה עם גרסא מקומית בשנה הבאה בירושלים הבנויה.

הגימיקים לא נשארים רק בתחום הוויזואלי. חברת בת אחרת של קראפט השיקה בשנה שעברה גלידה בטעמים יוצאי דופן במיוחד ברשת וולמארט בארצות הברית – גלידת מק אנד צ'יז וגלידת פיצה במהדורה מוגבלת.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות בשבילך

חבל לפספס