קראנץ' פיסטוק חוזר לחנויות
קרדיט תמונה – מערכת האתר

פעם שלישית גלידה: קראנץ' פיסטוק חוזר למקררים

הוא חוזר בשלישית - חברת נסטלה תשווק בשבוע הבא מאות אלפי יחידות נוספות של שלגון קראנץ' פיסטוק למקררי הגלידות ברחבי הארץ. האם זה יהיה הסבב האחרון?
שיתוף

תוכן עניינים

בשורה לכל המעריצים טרוטי העיניים ששאלה אחת קודחת במוחם כבר חודש שלם: "איפה יש קראנץ' פיסטוק". השלגון המדובר אמנם הושק לפני כחודש אך נדמה שאין אדם בישראל שלא שמע עליו או ניסה להשיג אחד לצד ברי מזל שגם זכו לטעום אותו במציאות. גם אנחנו הצלחנו להשיג את השלגון הנכסף והתאהבנו בו מטעימה ראשונה.

בתחילה השיקה נסטלה את קראנץ' פיסטוק ושוקולד לבן במהדורה מוגבלת לחודשי הקיץ שאזלה בתוך ימים אחדים מהמקררים עם יותר מרבע מיליון שלגונים. לפני כשבועיים הודיעה החברה על סבב שני שיגיע לרשתות השיווק אך גם הוא אזל לחלוטין והשאיר רבים מאוכזבים.

עוד טעימה: קראנץ' פיסטוק – עכשיו גם בוולט
מלאי הקראנץ' פיסטוק יתחדש בשבוע הבא – בפעם האחרונה

הביקוש לשלגון הפיסטוקי במיוחד הזה לא פסק מאז וברשתות החברתיות אף החלו להתקבל דיווחים על שוק שחור שהתפתח לספסרות בגלידה המבוקשת ונדמה שכעת הלחץ הצרכני עשה שוב את שלו.

עוד טעימה: אוטלו ג'לטו בנמל תל אביב מגשימים פנטזיה
גלידת בוזה חוגגת עשור עם טעמים חדשים

קראנץ' פיסטוק חוזר בפעם השלישית
קראנץ' פיסטוק חוזר בפעם השלישית (צילום: מערכת האתר)

קראנץ' פיסטוק ושוקולד לבן – פעם שלישית גלידה?

על פי דיווחים מכמה מקורות, סבב שלישי עם מלאי של כמה מאות אלפי יחידות צפוי להגיע בימים הקרובים למקררי הגלידות בקיוסקים וברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ.

עוד טעימה: קראנץ' פיסטוק מגיע לדומינו'ס פיצה

לא ברור אם מדובר בהחלטה מודעת של נסטלה לשחרר כמות מוגבלת של קראנץ' פיסטוק משיקולי תדמית ורצון לייצר ביקוש ושיח ברשתות או כפי שטוענת החברה אילוצים כלכליים עקב עלויות הייצור הגבוהות יחסית של השלגון בו יש שימוש במחית פיסטוק אמיתית לעומת מוצרים מתחרים שמשתמשים לרוב רק בחומרי טעם וריח.

עוד טעימה: מה תאכלו בפופ אפ פיסטוק במלט רום

נסטלה לא הודיעה עדיין על תאריך מדויק בו יגיע קראנץ פיסטוק לחנויות אך ההערכות מדברות על מספר ימים עד שבוע, אז מומלץ לעקוב ולהעיף מבט למקרר הגלידות מדי פעם. מצאתם? עדכנו בתגובות שמעריצי פיסטוק נוספים יוכלו לגעת בארץ המובטחת. גורמים בענף מעריכים שזהו יהיה הסבב האחרון של הגלידה הכי פופולרית של השנה, לפחות לקיץ זה אך טרם התקבלה הודעה רשמית בנושא.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
בשמת בר עקיבא

בשמת בר עקיבא

בשמת בר-עקיבא היא אשת תוכן מנוסה בשלל תחומים - אבל האהבה האמיתית שלה היא אוכל טוב. לבשמת ניסיון מצטבר של מעל 15 שנה בגופי תקשורת גדולים בישראל. את דרכה העיתונאית החלה כעורכת ב"ידיעות אחרונות" ובהמשך השתלבה במערכת "הארץ". במקביל, עבדה בשנים האחרונות בהוצאת בוטיק שמתמחה בלייף סטייל וקולינריה. בשמת כותבת במגזין לזלול מיום הקמתו ובמקביל מנהלת תוכן בארגון גדול, מבשלת וזוללת, כמובן.

כתבות בשבילך

חבל לפספס