טעם הבחירות - גלידת מלבי פיסטוק
קרדיט תמונה – יח"צ

בחירות 2022: הגלידריות הגדולות משיקות את טעם האחדות

וניליה, אלדו, לג'נדה ודלי קרים משיקות לקראת שבוע ההכרעה של בחירות 2022 את טעם האחדות - גלידת מלבי פיסטוק במהדורה משותפת לזמן מוגבל
שיתוף

תוכן עניינים

בחירות 2022 מגיעות אל רגעי ההכרעה ובזמן שהמערכת הפוליטית נראית תקועה מאי פעם, בשורת האחדות מגיעה דווקא מכיוון מפתיע ולא צפוי עם ההכרזה על גלידת האחדות של ישראל

מדובר למעשה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו תחת הכותרת "יש טעם לאחדות" במסגרתו 4 רשתות הגלידה המובילות בארץ – וניליה, אלדו, דלי קרים ולג'נדה, משיקות במקביל את טעם האחדות, הטעם שמבטא בצורה הטובה ביותר את המשותף לכולנו במסר של סובלנות ואיחוי הקרע בעם.

עוד טעימה: בדקנו את גלידות נסטלה החדשות של חורף 2022
וגם – מה מגישים במסעדות ביום הבחירות 2022

הטעם המאחד שזכה לכבוד אליבא ד גלידה הוא מלבי-פיסטוק ובכל אחת מהגלידריות שמשתתפות בפרויקט יוצע טעם האחדות בפרשנות האישית שלה. בסך הכל יימכר טעם האחדות 2022 לאורך שבוע הבחירות בקרוב למאה סניפים של הרשתות השונות ברחבי הארץ.

טעם האחדות: מלבי-פיסטוק

ברשת וניליה יציעו את הפרשנות שלהם בדמות גלידת מלבי במי ורדים עם שכבות קרם פיסטוק עשיר; רשת אלדו יגישו גלידת מלבי-שוקולד רובי עם מי ורדים בשילוב גלידת פיסטוק ממחית טבעית; בדלי קרים תככב גלידת מלבי עם ריפל של מי ורדים ושבבי פיסטוק וברשת לג'נדה יפנקו עם גלידת מי ורדים עם מחית 100% פיסטוק וקרם פיסטוק עשיר.

טעם הבחירות - גלידת מלבי פיסטוק
טעם הבחירות – גלידת מלבי פיסטוק | צילום: יח"צ

את הכפפה למהלך הרימה רשת הגלידריות וניליה בפוסט שפרסמה ברשתות החברתיות לפני כשבועיים בו כתבה:

"בקרוב אנחנו יוצאים לסבב חמישי, האמת? הותשנו! בגדול אין לנו מושג מי פרש, מי הבטיח למי מה, איפה יד ימין ואיפה רגל שמאל.

אז החלטנו לעשות משהו שהולך לרענן פה את הפיד, להרים פה אחדות לאוויר! אנחנו מזמינים את כל רשתות הגלידה הגדולות בישראל לשתף איתנו פעולה ולייצר את טעם האחדות!

כי אם יש משהו שמאחד את כולנו, זו אהבה לגלידה. אז מי איתנו?"

רשת לג'נדה הגיבה לאחר שעות אחדות וכתבה "אנחנו תמיד בעד אחדות וכל מה שעושה שמח בלב ומתוק בפה. אנחנו בפנים!". רשת דלי קרים הוסיפו כי "אנחנו בפנים ויש לנו אחלה שם לטעם!".

טעם האחדות של הגלידריות המובילות בישראל לבחירות 2022 – להשיג בסניפי וניליה, אלדו, לג'נדה ודלי קרים ברחבי הארץ במהלך שבוע הבחירות

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
שירה כץ

שירה כץ

שירה כץ היא אשת תוכן ודיגיטל עם ניסיון עשיר של שנים רבות ברשתות. בין השאר עסקה ביצירת תוכן, שיווק וניהול מדיה חברתית בחברות סטארט אפ ישראליות ובינלאומיות. האהבה של שירה לתוכן קולינרי איכותי ויצירתי והיכולת להתחבר לקהלים רבים הופכים אותה לנכס של ממש בנוף הדיגיטלי המתפתח.

כתבות בשבילך

חבל לפספס