ריקול לשעועית ירוקה של סנפרוסט
קרדיט תמונה – יח"צ

נחש בשקית: סנפרוסט עוצרת שיווק שעועית ומבצעת ריקול

לאחר מציאה של חלק מנחש בשקית שעועית ירוקה של סנפרוסט, מודיעים בחברה על עצירת שיווק מוצרי השעועית לשבוע לפחות וביצוע הליכי בקרה בסיוע מומחה
שיתוף

תוכן עניינים

חברת סנפרוסט מכריזה הערב כי היא עוצרת את שיווק מוצרי השעועית שלה לשבוע עד סיום הליכי מיון, בחינה ובקרה של המפעל, זאת לאחר שאמש דווח כי חלק נחש נמצא בשקית שעועית ירוקה חתוכה של חברת סנפרוסט. המקרה של אמש מצטרף למקרה דומה בתחילת החודש בה נמצא ראש של עכבר בשקית שעועית עדינה של החברה.

נחש בשעועית סנפרוסט – ריקול החל ממחר

בנוסף הודיעה סנפרוסט כי שכרה את שירותיו של מומחה בינלאומי לאבטחת איכות שלווה ויסייע בתהליך הכולל מיון ובקרה אלקטרוניים וידניים במפעל החברה.

קראו עוד: ריקול לחטיף דובונים של אסם

סנפרוסט קראה לצרכנים להימנע מצריכת שעועית ירוקה חתוכה 800 גרם ברקוד 729000012104720 תוקף 02.01.25, 11.01.25 ולפנות לשירות הצרכנים של סנפרוסט בטלפון 1-800-282-844 החל ממוצאי שבת לקבלת שוברי זיכוי.

ריקול לשעועית ירוקה של סנפרוסט
ריקול לשעועית ירוקה של סנפרוסט | תמונה: יח"צ

עוד כתבה סנפרוסט כי "על פי הנחיית משרד הבריאות, בעקבות ממצא של פיסת נחש שהתגלתה באריזה בודדת של שעועית ירוקה חתוכה מוקפאת, יתבצע על ידה החל ממחר (א') איסוף של אריזות המוצר הנ"ל, עליו מצוינים תאריכים אחרונים לשיווק, המפורטים להלן. אנו מתנצלים על התקלה הנקודתית ונמשיך לפעול לטובת הבטחת האיכות ותקינות מוצרי סנפרוסט, ומתוך אחריות כלפי לקוחות החברה. סנפרוסט פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובתיאום עמו.

סנפרוסט רואה חשיבות עליונה בבטיחות המוצר ומשקיעה רבות הן בתהליכי הייצור והן בתהליכי הבקרה. לאור המקרה האחרון, ותוך נקיטת משנה זהירות, החליטה החברה לעצור בשבוע הקרוב את שיווק כל מוצרי השעועית שטרם יצאו לשיווק ולבצע מיון מחדש של כל האריזות."

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס