ריקול לשעועית של סנפרוסט
קרדיט תמונה – סנפרוסט

נחש בשקית שעועית: סנפרוסט מכריזה על ריקול נוסף

לאחר שחלק מנחש מת התגלה בשקית שעועית ירוקה חתוכה של סנפרוסט, החברה תערוך ריקול מהרשתות החל מיום ראשון. משרד הבריאות: "חשש לכשלים"
שיתוף

תוכן עניינים

רק לפני מספר שבועות סערה הרשת בעקבות עכבר שנמצא בשקית שעועית עדינה של סנפרוסט וכעת פרשייה חדשה ומטרידה מדווחת באמצעי התקשורת, גם הפעם בהקשר למוצר שעועית של סנפרוסט.

על פי הדיווחים, חתיכת נחש נמצאה בשקית של שעועית ירוקה חתוכה קפואה תוצרת סנפרוסט כבר ביום שלישי, מה שהוביל את החברה לפנות ולעדכן את משרד הבריאות אך ללא הודעה רשמית לציבור.

במשרד הבריאות טענו כי הורו לבצע ריקול למוצרים מהסדרה הספציפית מחשש שיימצאו חלקי נוספים מהנחש בשקיות נוספות וכי בחברה ביצעו מיון של האריזות אך לא איסוף מרשתות השיווק. היום הוציא משרד הבריאות הוראה לבצע את הריקול בטרם פנייה להליכים. עוד הוסיפו במשרד הבריאות כי החברה סירבה בתחילה לאיסוף וכי יש חשש לכשלים במפעל שעלולים לפגוע בצרכנים.

נחש בשעועית סנפרוסט?
נחש בשעועית סנפרוסט – ריקול מהחנויות הוכרז | צילום: Pexels

בסנפרוסט מכחישים כי זומנו לשימוע וטוענים כי לאחר דיון עם משרד הבריאות ובהתאם להנחיות, החברה תבצע ריקול של המוצרים הרלוונטיים מרשתות השיווק ביום ראשון הקרוב.

עכבר מת בשעועית של סנפרוסט – רק בתחילת החודש

בתחילת החודש ביצעה סנפרוסט ריקול עכבר מת שנמצא באריזת שעועית ירוקה עדינה שלמה מוקפאת מתוצרתה. העכבר נמצא בשקית שנרכשה על ידי לקוחה שהעלתה את התיעוד המזעזע לרשתות החברתיות.

מהחברה נמסר אז כי "סנפרוסט פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות ובתיאום עמו, ואוספת את המוצרים מנקודות המכירה. כל מוצרי החברה עוברים בדיקות איכות קפדניות. מדובר במקרה שאינו שכיח ואינו מאפיין את מוצרי החברה. כל שאר המוצרים שאינם בתאריכים אלו ובטווח השעות המצוין – בטוחים לשימוש ולצריכה. אנו מתנצלים על התקלה ונמשיך לפעול לטובת הבטחת איכות ותקינות מוצרינו".

כעת כאמור מדווח על מקרה נוסף של גוף זר במוצר של החברה בטווח זמן קצר מאוד, מה שעלול להוביל לסערה ציבורית נוספת בנושא שמגיע בתדירות גבוהה לכותרות מאז פרוץ משבר הסלמונלה הגדול בשטראוס-עלית לפני כ-4 חודשים שהוביל לריקול של רוב מוצרי השוקולד שלה ולסגירת המפעלים עד היום.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס