יש תאריך: הסניף הראשון של רשת סבן אילבן מגיע לישראל

לאחר ציפייה ארוכה הסניף הראשון של רשת חנויות הנוחות הבינלאומית הפופולרית סבן אילבן בישראל צפוי להיפתח בדיזנגוף סנטר בחודש הבא
בקרוב - סניף סבן אילבן בדיזנגוף סנטר
בקרוב - סניף סבן אילבן בדיזנגוף סנטר | צילום: Unsplash
שיתוף

לאחר ההכרזה המפתיעה והרשמית בשנה שעברה על הגעה לישראל, זה סוף סוף קורה, הסניף הראשון של רשת חנויות הנוחות הבינלאומית סבן אילבן (7-Eleven) צפוי להיפתח בחודש הבא בדיזנגוף סנטר בתל אביב.

סבן אילבן בדיזנגוף סנטר

תאריך הפתיחה המיועד לסניף הראשון של סבן אילבן בישראל הוא בעוד כשלושה שבועות מהיום, יום רביעי ה-11 בינואר 2023. בתחילה שאפו בחברה לפתוח את הסניף הראשון בתאריך החופף לשם המותג, כלומר ב-7.11, אך לאור העיכובים נקבע תאריך חדש לקראת אמצע ינואר.

סבן אילבן גרסת ישראל צפויה לפעול בקונספט של חנויות נוחות עם מבחר של ארוחות טריות וקניות משלימות לבית עם יותר מאלף מוצרים של המותג הפרטי של סבן אילבן שנקרא 7 סלקט. גודל הסניפים צפוי להיות מגוון כשהגדולים ביניהם יגיעו לכ-250 מ"ר. בנוסף דווח בחודש שעבר כי חברת שטראוס תייצר עבור הרשת קפה תחת המותג "סבן אילבן".

מי שאחראית על הגעתה של הרשת הפופולרית לארץ היא חברת אלקטרה צריכה שחתמה על ההסכם בשנה שעברה מתוך כוונה להקים מאות סניפי סבן אילבן ברחבי הארץ בשנים הקרובות עם כמה עשרות שמתוכננים להיפתח ב-3 השנים הראשונות באזור המרכז.

אלקטרה צפויה להשקיע יותר מ-100 מיליון שקל בהקמת הסניפים החדשים כשצפי ההכנסות עומד על יותר ממיליארד ש"ח בתוך ארבע שנים. בידי החברה חוזים חתומים כבר כעת לחנויות ברחוב נחלת בנימין ובשוק לוינסקי בתל אביב.

רשת חנויות הנוחות הבינלאומית סבן אילבן הוקמה בשנת 1927 וכוללת כיום יותר מ-9,500 סניפים בארצות הברית לבדה ויותר מ-50 אלף חנויות ברחבי העולם מאוסטרליה ויפן ועד תאילנד ושוודיה.

צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת