אוטו אוכל 2022 ירושלים - מסעדת אנג'ליקה
קרדיט תמונה – נועם רומנו
שיתוף

תוכן עניינים

לאחר קאמבק מוצלח של פסטיבל האוכל תל אביב eat בחודש שעבר, מגיע גם תורה של ירושלים עם פסטיבל אוטו אוכל 2022 שחוזר בפעם החמישית אל פארק גיא בן הינום לאורך יולי-אוגוסט.

עוד טעימה: פסטיבל הקינוחים של ירושלים חוזר

באוטו אוכל JLM יציעו משאיות אוכל צבעוניות מבחר מנות ממסעדות השף המובחרות של ירושלים לצד ברי יין ואלכוהול, הופעות מוזיקה, פעילויות והצגות לילדים בנושא אוכל ועוד. הפסטיבל נערך ביוזמת משרד ירושלים ומורשת, עיריית ירושלים והרשות לפיתוח ירושלים.

עוד טעימה: פסטיבל הבירה בירושלים חוזר ובגדול

אוטו אוכל 2022 – מה בתפריט?

בכל שבוע, יתארחו שש מסעדות שף ויציעו מנות מתחלפות במחירים ידידותיים הנעים בין 30 ל-40 ש"ח למנה, התפריט יפורסם בכל שבוע בסמוך לאירוע וניתן יהיה להזמין מנות מראש באתר הפסטיבל ולהימנע מהמתנה בתורים באירוע עצמו.

בשבועיים הראשונים של פסטיבל אוטו אוכל JLM יתארחו המסעדות אנג'ליקה, 1868, איירון בר, גקו סטריט, פרינג' וטלביה.

באנג'ליקה יציעו סלופי ג'ו שפונדרה, אנטריקוט מינוט ופוטטו צ'יפס; 1868 יגיעו עם אסאדו מעושן, פסטייה דג ים וצ'יפס; גקו סטריט יציגו פיתה מעורב עם שיפוד אם פיתה מעורב דג וריזוטו כורדי; במשאית של איירון בר תוכלו לטעום אסאדו בחלה, סטייק אנד אגז וברד פודינג; בפרינג' יחגגו עם קציצות דגים, פיצה רולס ופוטטוס ים תיכוני ובטלביה יפתו עם בורגר בריסקט פולביץ, ריזוטו פטריות ומיקס מטוגנים.

מלבד אלו יפעלו במתחם דוכן של רידיפיין מיט שיציע נקניקיות וסמאש בורגר מבשר חדש, דוכן של BeanZ עם מגוון משקאות קפה ודוכן מתוקים של Sweets עם מבחר קרואסונים מיוחדים, עוגיות וקינוחים אישיים.

אוטו אוכל 2022 בירושלים – רשימת המשתתפים המלאה לפי שבוע

שלישי-חמישי 5-7.7 ושלישי-חמישי 12-14.7

אנג'ליקה
1868
איירון בר
גקו סטריט
פרינג'
טלביה

שלישי-חמישי 19-21.7 ושלישי-חמישי 26-28.7

ג'וי ממילא
שגב
ג'קו סאן
רחל בשדרה
פיורי
הצ'אקרה

שלישי-חמישי 2-4.8 ושלישי-חמישי 9-11.8

שמאלץ
ליאור חפצדי
אישטבח
הכנענית
לוצ'יאנה
נונונו

שלישי-חמישי 16-19.8 ושלישי-חמישי 23-25.8

טומיז
קדמה ממילא
מחנה אסאדה
דוויני
בורגר רום

פסטיבל אוטו אוכל JLM 2022
פסטיבל אוטו אוכל JLM 2022 (צילום: כפיים הפקות)

איך מגיעים לפסטיבל אוטו אוכל 2022?

מתחם אוטו אוכל JLM נמצא במדשאה בכניסה לפארק גיא הינום, סמוך לסינמטק ירושלים. אפשר לחנות בחניון מלון הר ציון, מתחם התחנה הראשונה וגן הפעמון ולעקוב אחר השילוט.

כמו כן יוצעו הסעות בעלות של 5 ש"ח לכיוון ממתחם התחנה הישנה למתחם פסטיבל אוטו אוכל בשעות הפעילות.

פסטיבל אוטו אוכל JLM מהדורת 2022 | פארק גיא בן הינום, ירושלים | ימים שלישי-חמישי, 5/7-25/8 | 18:00-23:00

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס