פסטיבל השוקולד של נוף הגליל - סוכות 2022
קרדיט תמונה – יח"צ
שיתוף

תוכן עניינים

פסטיבל השוקולד בנוף הגליל חוזר בפעם החמישית בחול המועד סוכות 2022 לשלושה ימים של מיצגי ענק, מופעי ילדים, סדנאות ותחרויות שוקולדיות והמון שוקולד של מיטב היצרנים בארץ ובעולם.

עוד טעימה: קפה גן סיפור מציג שייקים מושחתים עם שוקולד הרשי

לאחר שנתיים של היעדרות תקיים עיריית נוף הגליל את פסטיבל השוקולד של ישראל בנופארק בשיתוף פעולה עם יצרני השוקולד המחזיקים מפעלים בעיר – עלית, כרמית ואפיפית.

פסטיבל השוקולד של נוף הגליל – הצגות, סדנאות והמון שוקולד

הפסטיבל ייפתח ביום שלישי ה-11 באוקטובר בשעה 19:00 עם הופעה של לא אחר מאברהם טל באמפי פארק החדש במתחם הפסטיבל לצד מיצגי שוקולד ושפע הפתעות מתוקות.

ברביעי וחמישי 12-13 באוקטובר בין השעות 11:00-18:00 יהפוך כל אזור נופארק לממלכת השוקולד של ישראל עם מייצגים מיוחדים משוקולד ולא פחות מ-15 סדנאות שוקולד מגוונות ושולחנות פונדו מושחתים ועוד שפע של אטרקציות לכל המשפחה.

עוד יתקיימו במתחם הפסטיבל 4 מופעי ענק לילדים עם יובל המבולבל, מני ממטרה, דוד חיים ומשפחת ספיר וגם במה נוספת עם ההצגות הכי שוקולד שיש – עמי ותמי וצ'ארלי בממלכת השוקולד.

בלב המתחם יתמקם אוהל השוקולטיירים בו תוכלו לטעום ולרכוש מבחר מתוקים ייחודים מעשי ידיהם של השוקולטיירים הבולטים בגליל ובישראל. בנוסף יתקיים שעשועון נושא פרסים בעולמות השוקולד ובסיום הפסטיבל גם תיבחר עוגת השוקולד של ישראל על ידי צוות שופטים נבחר.

מתחם 'נופארק' בנוף הגליל נפתח לפני כשנה ומשתרע על פני שטח של 69 דונם, מה שהופך אותו לאחד הפארקים העירוניים הגדולים בישראל. במתחם פועלים מלבד האמפי פארק החדש גם הגן הבוטני הגדול בצפון והפלנטריום המשוכלל בארץ.

הבחירה בנוף הגליל לקיים את פסטיבל השוקולד היא טבעית. למעשה נוף הגליל הפכה בשקט בשקט לבירת השוקולד של ישראל והעיר שמייצרת הכי הרבה שוקולד במזרח התיכון, זאת בזכות חברות הממתקים הגדולות בארץ שפועלות כיום בעיר – שטראוס עלית, כרמית ואפיפית.

פסטיבל השוקולד בנוף הגליל | מתחם נופארק, נוף הגליל | שלישי 11,10 מ-19:00 ורביעי-חמשי 12-13.10, 11:00-18:00 | הכניסה חינם | פרטים נוספים באתר

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס