בקרוב - סניף סבן אילבן בדיזנגוף סנטר
שיתוף

תוכן עניינים

רשת חנויות הנוחות סבן אילבן (7-Eleven) חוגגת 3 חודשים של פעילות בישראל. החנות הראשונה של סבן אילבן נפתחה בינואר השנה במתחם החיצוני של דיזנגוף סנטר, ומאז סבן אילבן ממשיכה להתרחב עם 3 סניפים נוספים, סה"כ 4 סניפים כבר פעילים מתוך 400 חנויות שהזכיינית אלקטרה מוצרי צריכה מקווה לפתוח בפריסה ארצית.

התפריט של סבן אילבן בישראל כולל אוכל מוכן, חם וקר להזמנה מיידית במחירים נוחים לשוק הישראלי. עבור נאגטס עוף תשלמו 15 ש"ח, שני משולשי פיצה 20 ש"ח, נקניקיה 15 ש"ח והסלרפי המפורסם – 10 ש"ח לכוס קטנה ו-15 ש"ח לכוס גדולה.

בהשוואה למחירי הרשת בארצות הברית, מדובר במחירים גבוהים, אך בהשוואה למחירי מזון מקביל בתל אביב ובמרכזים אחרים בארץ, המחירים של סבן אילבן בהחלט תחרותיים ונותנים תמורה.

סבן אילבן כאמור פתחה עד כה 4 סניפים בעיר תל אביב, סניף הדגל של הרשת ממוקם בחנות חיצונית בבניין דיזנגוף סנטר. סניף נוסף בבית רובינשטיין, סניף בנחלת בנימין וסניף העליה. הסניפים אינם פתוחים 24/7 ואף סגורים במהלך השבת.

על פי הפרסומים, בחברת אלקטרה צריכה שמייצגים זכיינות של סבן אילבן בישראל, יפתחו בעתיד כ-400 סניפים של הרשת בפורמטים שונים – קיוסקים וחנויות.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות בשבילך

חבל לפספס