ספר הבישול של חברים - המתכונים הגדולים
קרדיט תמונה – Amazon
שיתוף

תוכן עניינים

16 שנים לאחר הפרק האחרון בסדרה, "חברים: ספר הבישול הרשמי" הוכרז בספטמבר, 2020. הספר כבר זמין לרכישה מוקדמת באתר אמזון תמורת 29.99$.

ספר מתכונים רשמי של הסדרה חברים – מה בפנים?

הספר כולל מעל 70 מתכונים בכל הרמות, מבשלנים חובבים עד שפים מקצועיים. בין השאר תמצאו בספר שלל מנות ראשונות, עיקריות, קינוחים ומשקאות כשכל פרק יכלול רגע אייקוני הקשור לאוכל מכל עונות הסדרה.

בתיאור הספר נרשם בין השאר: "תחגגו את האהבה לאחת מסדרות הטלוויזיה האייקוניות של כל הזמנים עם "חברים: ספר הבישול הרשמי". אספו את החברים שלכם והתכוננו לומר "?'How you doin" ליותר מ-50 מתכונים בהשראת הסיטקום האהוב.

ספר המתכונים הרשמי של סיינפלד מגיע למדפים

אם אתם שפים כמו מוניקה גלר, רק מתחילים לתפוס את העסק כמו פיבי בופה או חובב אוכל נלהב כמו ג'ואי טריביאני, "חברים: ספר הבישול הרשמי" מציע מגוון מתכונים לכל השפים בכל הרמות. ממתאבנים למנות עיקריות וממשקאות עד לקינוחים, מחווה לסדרה שתמיד הייתה כאן בשבילכם".

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס