לזלול - מגזין אוכל ישראלי

חדש על המדף: טונה סטארקיסט טו גו לאכילה על הדרך

סטארקיסט טונה משיקה בישראל את סטארקיסט טו גו, טונה באריזה הכוללת מזלג לאכילה נוחה במשרד ומחוץ לבית, ללא צורך בסינון השמן. רק לפתוח ולאכול.
סטארקיסט טו גו
סטארקיסט טו גו | צילום: יח"צ
שיתוף

טונה סטארקיסט נכנסת לשוק הארוחות על הדרך עם השקת סטארקיסט טו גו בזכות המזלג המצורף לאריזה ומאפשר אכילה על הדרך או במשרד.

הסדרה החדשה פותחה על ידי צוות פיתוח קולינרי הדוגל בחדשנות, בריאות ואיכות ומבוססים על חומרי גלם משובחים ואיכותיים ומחקרי דעת קהל לפיתוח מוצרים העונים על דרישת הטעם הישראלי. הסדרה כוללת שלושה טעמים: טונה בשמן זית, עגבניות ועשבי תיבול, טונה בשמן זית, צ'ילי ושום וטונה בשמן זית, לימון וטימין. מחיר מומלץ לצרכן לאריזה: 9.90 ש"ח.

טונה סטארקיסט טו גו – נשנוש על הדרך

המוצר מגיע באריזה אישית מפלסטיק (80 גר') הכוללת מזלג ומאפשרת פתרון צריכה נוח, ON THE GO, בכל זמן ומקום לנשנוש בריא בין הארוחות או כתוספת לארוחה. בפיתוח הסדרה הושם דגש על מוצרים בעלי תכולת חלבון טבעי (מעל 20 גר' חלבון באריזה), לצד ערך קלורי נמוך, מבלי להתפשר על מרקם עסיסי וטעם שמתאים לקהל הישראלי.

המוצרים מוכנים למאכל ואינם דורשים חימום או הגשה, רק לפתוח ולאכול! מתאים לכל מי שבמירוץ איזון בית ומשפחה, עבודה וקריירה, לארוחת ביניים במקומות עבודה או בבית ולאלו העוסקים בספורט, סטודנטים, תלמידים, חיילים, לטיולים בשטח בחו"ל ועוד.

סטארקיסט טו גו
סטארקיסט טו גו | צילום: יח"צ

המהלך נועד לחזק את הקשר של טונה לאורח חיים בריא ולתזונה נכונה ומאוזנת ללא התפשרות על הטעם ובהמשך למגמה העולמית לעידוד מזונות בריאים ואיכותיים תוך שילוב מנצח של רכיבים מהתזונה הים תיכונית.

כך למשל, טונה בשמן זית משלבת 2 מרכיבים עיקריים בתזונה הים תיכונית: שמן זית ודגים ובכך יכולה להגביר את ההשפעה המיטיבה של כל אחד מהם בנפרד.

לדברי מיכל מרק-סומינסקי, מנהלת השיווק של חברת סטארקיסט: "סדרת הטונה החדשה 'STARKIST TO GO' מספקת מענה לאחד הטרנדים המרכזיים בעולם הצריכה, 'נוחות' – פתרון לתזונה בריאה ואיכותית בכל רגע נתון, פשוט 'לפתוח ולאכול. תכולת החלבון טבעית (בשונה ממוצרים עשירים בחלבון אחרים בשוק), מעל 20 גר' חלבון באריזה ולצד ערך קלורי נמוך, הצלחנו לייצר מוצר מצוין ואיכותי שמתאים לטעם הקהל הישראלי".

טונה סטארקיסט טו גו במגוון טעמים | להשיג בכל רשתות השיווק

Picture of מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס
2 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

ממשיכים לזלול

ממשיכים לזלול