מעדן חלב יולו בייגלה - YOLO bagels
קרדיט תמונה – מערכת לזלול

תנובה מציגה: מעדן חלב יולו בייגלה

המעדן החדש יולו בייגלה מגיע בטעמי שוקולד חלב ושוקולד בלונדי עם תוספת של שברי בייגלה מלוח מעל. האם השילוב המסקרן באמת עובד יחד? יצאנו לטעום.
שיתוף

תוכן עניינים

YOLO בייגלה:: טרנד הבייגלה שכבש כל חלקה טובה בשנים האחרונות מסרב להירגע. משברי הבייגלה של סניידרס שצברו פופולריות גדולה בשנים האחרונות לגלידות בטעם בייגלה מלוח ועד לבמבה במילוי קרם בייגלה, נדמה שהטעם האהוב נאבק על הפסגה יחד עם הפיסטוק שהפך למבוקש ביותר לאחר השקת שלגון קראנץ' פיסטוק ושוקולד לבן לפני מספר חודשים.

כעת משיקה תנובה מוצרים חדשים בסדרת מעדני החלב YOLO עם שוקולד חלב או שוקולד בלונד בתוספת של שברי בייגלה. יולו בייגלה (YOLO Bagels) מגיע למדפים זמן לקצר לאחר השקת שלגון בלונד ובייגלה, אף הוא מסדרת YOLO של תנובה, שהרחיבה את המותג לאחרונה גם לתחום הגלידות.

מעדן חלב יולו בייגלה – זה עובד יחד?

מעדן חלב יולו בייגלה - YOLO bagels
מעדן חלב יולו בייגלה – YOLO bagels (צילום: מערכת לזלול)

על הנייר מעדן חלב שוקולדי בשילוב בייגלה נשמע כמו פינוק מושלם ומקורי אך בפועל משהו בחיבור פשוט לא עובד. כל אחד מהמרכיבים בפני עצמם עושה את העבודה, מעדן השוקולד הוא קרמי, שוקולדי ולא מתוק מדי ושברי הבייגלה גם הם פריכים וכיפיים לנשנוש אך ברגע שהוספנו את הבייגלה אל המעדן עצמו נוכחנו לגלות שמדובר במוצר שכמעט ובלתי אפשרי לאכול.

הניגוד העז בין הקרמיות החלקה של המעדן לחספוס של שברי הבייגלה יוצר תחושת מאבק לא נעים בפה וצורך לעסוק בלעיסה יתר על המידה, לא משהו שאמור לקרות במעדני חלב. ייתכן שכמות קטנה יותר של בייגלה או לחלופין שימוש במיני בייגלה שטוחים לדוגמא היה מפחית מהתחושה הלא נעימה.

בסך הכל הכוונה של תנובה במעדן החדש הייתה טובה וייתכן שעם מעט שדרוגים היה מדובר במעדן מוצלח, אך בפעם הבאה כנראה נחפש את הבייגלה שלנו במקום אחר.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס