מארזי צפייה במשחקי מונדיאל 2022 של גלידה גולדה
קרדיט תמונה – אמיר מנחם ל-my social

גלידת פיצוחים ומארז מפנק: גולדה חוגגת את מונדיאל 2022

רשת הגלידריות גולדה משיקה גלידת פיצוחים עם פיסטוק מלוח וקשיו ומארזי אירוח חגיגיים ומפנקים לצפייה במשחקי מונדיאל 2022
שיתוף

תוכן עניינים

מונדיאל 2022 יוצא לדרך בקטאר מחר (20.11) ורשת הגלידריות הפופולרית גולדה משיקה חבילות אירוח חגיגיות ומגוונות שיהפכו את הצפייה במשחקים לחוויה טעימה ומושחתת במיוחד.

עוד טעימה: איפה תקבלו פיצה ובירה ללא הגבלה בזמן המונדיאל?

במסגרת ההשקה יוצגו 6 מארזי ספיישל הכוללים גלידות מיוחדות לצד פיצוחים מגוונים בכדי שלא יחסר לכם שום דבר על השולחן.

לכבוד חודש המונדיאל תושק גם גלידת פיצוחים מיוחדת עם קשיו ופיסטוק מלוח שתוצע במשלוחים ולרכישה בסניפים עד ליום גמר מונדיאל 2022

גלידת פיצוחים של גולדה למונדיאל 2022
גלידת פיצוחים של גולדה למונדיאל 2022 | צילום: אמיר מנחם ל-my social

גלידת גולדה חוגגת את מונדיאל 2022 – מה בתפריט?

החבילות הבסיסיות שיותר שיוצעו הן חבילת המחצית הכוללת חצי קילו גלידה וחצי קילו יוגורט עם מגש פיצוחים מפנק והחבילה הקלאסית של גולדה שתכלול קילו גלידה ומגש פיצוחים חגיגי.

מי שמתכנן לארח חברים יכול לרכוש את מארז נבחרת החלומות הכולל קילו גלידה גולדה, מגש פיצוחים ו-5 דונאטס בטעמי הגלידה האהובים ביותר של הרשת.

בנוסף תוצע חבילה לכל הנבחרת עם קילו גלידה, מגש פיצוחים ו-5 עוגיות חמות; מארז ניצחון מתוק המשלב את מוצרי רשת הבת של גולדה המתמקדת במתוקים למיניהם עם קילו גלידה, 2 חבילות של פחזניות מושחתות ו-5 דונאטס בטעמי הגלידה של גולדה וחבילת הקפטנים עם קילו גלידה גולדה וקילו של יוגורט מפנק עם 6 תוספות לבחירה.

מלבד המארזים, מי שיזמין משלוח באפליקציית המשלוחים של גולדה או ברכישה במקום באחד מהסניפים יקבל כדור גלידה מתנה ובסניפים עצמם גם יוצעו מחירים מיוחדים לכל חבילות הצפייה במשחקים.

חבילות הצפייה של גולדה וגלידת הפיצוחים המיוחדת יוצעו למכירה עד ליום שני ה-19 בדצמבר בכל סניפי רשת גולדה ברחבי הארץ ובאפליקציה.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס