טוויקס חדש של מרס
קרדיט תמונה – MARS

מארס מציגה סדרת שוקולדים חדשה לכבוד האלווין 2022

חברת מארס המייצרת מבחר ממתקים פופולריים כמו M&M's, סניקרס, באונטי ועוד, מציגה את סדרת השוקולדים החדשה שלה ברוח ליל כל הקדושים.
שיתוף

תוכן עניינים

מותגי טוויקס, M&M וסניקרס זוכים לחברים חדשים בסדרת חטיפים חדשה של מרס להאלווין. עדשי השוקולד האהובים M&M'S מציגים את "המדען המשוגע" המחברים מיקס של שלושה טעמים נפוצים – שוקולד חלב, חמאת בוטנים ובוטנים שלמים.

שוקולד סניקרס מציג סדרה חדשה של Ghoulish Green עם מילוי נוגט ירוק. גם טוויקס (twix) בקונספט דומה עם מילוי ירוק ועוגיה ירוקה.

סניקרס ירוק זרחני של מרס
סניקרס ירוק זרחני של מרס
M&M המדען המשוגע
M&M המדען המשוגע
מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס