יונית צוקרמן - פסטיבל לילות רמלה 2022
קרדיט תמונה – עז תלם
שיתוף

תוכן עניינים

לאחר פסטיבל הקינוחים של אשדוד, קרם דה לה קרם ופסטיבל דארנא בבאקה אל גרביה, מיזם ארץ חדש יקיים לראשונה את פסטיבל לילות רמלה, חגיגה רב תרבותית של קולינריה ותרבות.

הפסטיבל, בחסות ובמימון המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, יפתח שעריו מיד לאחר החגים בימים שלישי עד חמישי ה-18-20 באוקטובר ויציע שלל פעילויות, הופעות, סיורים, סדנאות ואטרקציות קולינריות.

פסטיבל לילות רמלה – בשוק עם יונית צוקרמן

במרכז הפסטיבל עומד שוק רמלה המיתולוגי שיפתח לראשונה בשעות הערב לעד לשעה 23:00. בשוק ימצאו המבקרים מבחר דוכני אוכל, מופעי מוזיקה, מייצגי רחוב ועוד.

מי שמובילה את הצד הקולינרי של פסטיבל לילות רמלה היא לא אחרת ממלכת המטבח יונית צוקרמן שתערוך גם סדנאות שף מיוחדות בחנות "חמוצי כרמל בשוק בה תלמד בין השאר להכין פריקסה ומנה בוכרית שהיא ארוחה שלמה,

עוד יתקיימו בפסטיבל מדי ערב מבחר מופעי מוזיקה כמו הופעת מחווה ללהקת קווין ואבבא, סטלוס ואורן חן, ומופע מחווה לשנות השבעים ומועדון הקליפסו עם שימי תבורי ואביבה אבידן. לקטנטנים יוצעו מופעי ילדים עם מיכל הקטנה, חיפזון וזהירון, תלתלית וזוקו ועוד.

כמו כן ייערכו סיורים מודרכים באתרים היסטוריים ברחבי העיר רמלה מביקור בכנסיה הפרנציסקנית ובבתי הכנסת של הקראים ועד לשיט בבריכת הקשתות מתחת לאדמה בה הוצב המיצג "בבואה" של האמן דור זליכה המשלב סאונד ווידאו.

בנוסף יתקיימו תצוגות ייחודיות של המסורות והמנהגים של קהילות העיר הגדולות במתחם מיוחד שיוקם בפסטיבל ויאפשר לפגוש את תושבי העיר ללא פילטר פנים אל פנים..

פסטיבל לילות רמלה שואף לחשוף את הקהל הרחב למבחר הקולינרי, העושר התרבותי, ההיסטורי והתיירותי של העיר רמלה על כל גווניה וצבעיה. הפסטיבל נערך במסגרת מיזם אירועי ארץ חדשה המקיים אירועי קונספט לחיזוק התיירות המקומית בערים נבחרות בארץ ביוזמת המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל.

פסטיבל לילות רמלה | שלישי עד חמישי 18-20 באוקטובר, 17:00-23:00 | הכניסה חופשית | פרטים נוספים באתר ארץ חדשה

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס