יש מארז גלידת פיסטוק חדש ומושחת בעיר ולא להרבה זמן

רשת הגלידריות האהובה אוטלו משיקה מארז גלידה שכולו פיסטוק עם 3 טעמים מושחתים, גביעים, שוקולד-פיסטוק חם ועוד הפתעות ירוקות
מארז גלידת פיסטוק של אוטלו
מארז גלידת פיסטוק של אוטלו | צילום:iconzbymedio
שיתוף

אם חיפשתם בנרות קראנץ' פיסטוק למכירה והתאכזבתם קשות כשהטרנד כולו חלף לו ממקררי הגלידות ומחיינו, לרשת הגלידות אוטלו יש חדשות בשבילכם.

לכבוד חגיגות יום העצמאות ה-75 של ישראל וסתם כי אי אפשר באמת לקבל מספיק מהפיסטוק הזה, משיקים בסניפי אוטלו מארז גלידה שכולו פיסטוק במהדורה מוגבלת למשך חודש בלבד או עד גמר המלאי.

מארז גלידת פיסטוק של אוטלו – מה יש בפנים

מארז הספיישל פיסטוק של אוטלו מכיל חצי קילו גלידה ב-3 טעמי פיסטוק מפנקים – גלידת פיסטוק טהור, טריפל פיסטוק עם שברי פיסטוק ושבבי שוקולד פיסטוק וסטרצ'יטלה פיסטוק עם שברי שוקולד מריר.

אם זה לא מספיק המארז מכיל גם 3 גביעי וופל לגלידה בציפוי שוקולד מריר ופיסטוק, שוקולד פיסטוק חם ועוד הפתעות ושדרוגים לבחירה ממוצרי השוקולד-פיסטוק של אוטלו. עלות מארז הפיסטוק של אוטלו עומדת על 85 ש"ח והוא זמין בסניפים ודרך אפליקציית וולט.

מי שיגיע לסניפים יוכל כמובן ליהנות משלל מוצרי פיסטוק אחרים ומברזי השוקולד החם הידועים של הרשת וביניהם ברז שוקולד פיסטוק חם לצד ברז שוקולד מריר, חלב ולבן.

בנוסף תמצאו בסניפים מבחר גלידות מחומרים טבעיים כולל מחיות איכות בייבוא אישי מאיטליה והגלידה מיוצרת מדי יום באופן ידני במקום. בקיץ 2022 נפתח סניף חדש ומושקע של אוטלו נמל תל אביב שם הושק לראשונה ברז השוקולד-פיסטוק החגיגי.

מארז גלידת פיסטוק של אוטלו | להשיג בסניפים בתל אביב, ראשון לציון, גבעתיים והוד השרון ובהזמנה עד הבית דרך וולט

צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת