סטודיו גורשה של אלעזר טמנו
קרדיט תמונה – מיכה לובטון
שיתוף

תוכן עניינים

המסעדה הבאה של ישראל: המסעדה הזוכה בתוכנית האודישנים השישית של "המסעדה הבאה של ישראל" היא סטודיו גורשה של אלעזר טמנו שתפתח למשך השבוע הקרוב במתחם המסעדה הבאה על חוף ימה של תל אביב.

בתוכנית ששודרה הערב 4 מסעדות חדשות התמודדו על פתיחת המסעדה הבאה:

  • ויוה לה קוצ'ינה של עמית חיה טוויטו שהגישה טחול ממולא וסלט עם סשימי אינטיאס ואבוקדו ולא קיבלה מספיק קולות לעבור לשלב החלטת השופטים.
  • סטודיו גורשה של אלעזר טמנו שהגיש סשימי מאגם אוואסה עם שמן ברברה ושירו עם מיקס פטריות ולחם דאבו וקיבל מחמאות רבות מהשופטים שהעבירו אותו לשלב ההחלטות.
  • מאמא מארציאנו של אילנה מרציאנו שהגישה חורשט סבזי וקוסקוס מפרום שעברו אף הם לשלב הבא.
  • נואיבה של סתיו נווה שהגישה קרקר עם סקורדיליה, חלוויאת עם פרנה וכנאפה מתוקה עם אגסים שעברה גם לשלב הבא.

כאמור, לאחר בחינת כל המתמודדים הכריעו השופטים כי הזוכה השבוע הוא אלעזר טמנו עם המסעדה האתיופית סטודיו גורשה.

קראו עוד: נפתחה מסעדת סוסון ווינגס של ליאור לביא – איך להזמין שולחן?

אלעזר טמנו
צילום: אלעזר טמנו/אינסטגרם

בתוכנית הבאה ישודר סיכום השבוע במסעדת סטודיו גורשה עם התנהלות הסרוויסים שבסופו יוכרע על ידי השופטים והשף יונתן רושפלד אם טמנו יעלה לשלב הבא בו יתמודד על פתיחת מסעדה למשך שנה שלמה.

קראו עוד: המסעדה הבאה – איך להזמין מקום?

בשבוע שעבר זכה בתוכנית בני כהן שפתח את מסעדת 100KM. כהן קיבל ציון נמוך של 5 נקודות בלבד מרושפלד על הארוחה והשופטים החליטו לא להעביר אותו לשלב הבא של התחרות.

קראו עוד: נפתחה מסעדת בורבסא של אוהד לוי – הזמנת מקום

לפני שבועיים זכתה רינת ינסמן לפתוח את מסעדת אנאנד ההודית למשך שבוע. השופטים הרעיפו שבחים על ינסמן כולל רושפלד שהעניק לה את הציון 9. לבסוף העבירו השופטים פה אחד את מסעדת אנאנד לשלב הבא של התחרות..

לפני כן ניצח עידן בושארי עם מסעדת קילומטרז' שהרשים את השופטים והמשיך אף הוא לשלב הבא.

בתוכנית השנייה של המסעדה הבאה של ישראל זכו שחר וואנג ואורן בן מיכאל עם מסעדת פינת סין. הזוג לא עבר את מבחן השופטים לאחר שקיבלו ציון נמוך במיוחד מיונתן רושפלד ומסעדתם נסגרה בפעם האחרונה.

את התחרות הזניקה לי מלילי עם מסעדת "תאי טה" התאילנדית. מלילי נהנתה מביקורות חיוביות, כולל מרושפלד וכולם העבירו אותה לשלב הבא.

מסעדת סטודיו גורשה  – הזמנת מקום

הזמנת מקום לסטודיו גורשה מתבצעת דרך אתר "רסט-זאפ". יש לציין שהתשלום עבור הארוחה מתבצע מראש כשהמחיר הוא 250 ש"ח לאדם. הארוחה כוללת 2 מנות, קינוח ושתייה לסועד והכניסה מגיל 18 בלבד.

כל הארוחות מצולמות לתוכנית שתשודר בשבוע הבא ברשת 13. הזמנת מקום למסעדה הבאה אינה מהווה אישור סופי להגעה למסעדה, זה מתקבל רק לאחר שיחה עם נציג התוכנית ואישור התקנון.

קראו עוד: מסעדת לילי – איך להזמין מקום?

סטודיו גורשה – תפריט

בין המנות בתפריט של טמנו אפשר למצוא בנוסף למנות שהגיש בתוכנית גם גומן – תבשיל מנגולד, כרוב וגזרים מקורמלים, גון – ספריבס טלה בבישול ארוך, סמבוסה – מאפה זנב שור עם כרובית מוחמצת ודודו וואט – תבשיל עוף מפורק עם ביצה רכה.

סשימי מאגם אוואסה
תמונה: אלעזר טמנו/אינסטגרם

"המסעדה הבאה של ישראל" – מסעדת סטודיו גורשה  – "בראון ברוט" – יחזקאל קויפמן 6, תל אביב. שעות פתיחה: 18:30-20:00

להזמנת מקום במסעדת סטודיו גורשה לחצו כאן.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס