בן & ג'ריס שוקולד צ'יפס בצק עוגיות Core
קרדיט תמונה – יח"צ

בן אנד ג'ריס משיקים טעמי בצק עוגיות חדשים

חברת הגלידות בן & ג'ריס משיקה טעמים חדשים לחורף 2020 בסדרת ה-Core עם ליבת בצק עוגיות מפנקת - Wake and no Bake ושוקולד צ'יפס בצק עוגיות
שיתוף

תוכן עניינים

מספר שבועות לאחר שהשיקו בארץ את גלידת נטפליקס אנד צ'ילד, חברת בן אנד ג'ריס משיקים טעמי גלידות חדשים לקראת ראש השנה והחגים. הטעמים שמושקים השבוע הם חלק מסדרת ה-Core של החברה המתאפיינים בליבה ייחודית במרכז כל פיינט.

עוד טעימה: טעמים חדשים של בן אנד ג'ריס ושוקולד טוני'יס

בן אנד ג'ריס – בצק עוגיות להמונים

הטעם הראשון הוא בצק עוגיות שוקולד צ'יפס – גלידת עוגיות חלב עם חתיכות פאדג' וליבת בצק עוגיות שוקולד צ'יפס. הטעם השני נקרא Wake & No Bake – גלידת וניל עם עוגיות חמאת בוטנים  וגלידת חמאת בוטנים עם חתיכות פאדג', וליבת בצק עוגיות לא אפוי.

הטעמים החדשים יימכרו בחנות המפעל של בן אנד ג'ריס ובכל רשתות השיווק.

בעבר הושקו בארץ בסדרה הטעמים קרמל סוטרא – גלידת קרמל וגלידת שוקולד עם חתיכות פאדג' וליבת קרמל. בראוני באטר וסולטד קרמל ובום צ'וקולטה – גלידת קרמל וגלידת מוקה עם עוגיות, חתיכות פאדג' וליבת עוגיות שוקולד. בעבר נמכרו בסדרה גם הטעמים סולטד קרמל ובראוני באטר.

לצד השקה של טעמים חדשים, מפסיקה בן & ג'ריס בשיווק של טעמים קיימים מעת לעת ומעבירה אותם לבית הקברות של בן & ג'ריס שם הם זוכים למצבה משלהם עם הזדמנות לחזור בעתיד אם תתעורר דרישה מצד הלקוחות.

הטעם האחרון שנמכר בארץ ועבר לבית הקברות הוא One Love עם דמותו של בוב מארלי – גלידת שמנת משובחת עם בננות, קרמל, פרורי עוגיות וחתיכות פאדג' בצורת סמל שלום (Peace).

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס