לזלול בגדול: הקונדיטוריה שמציעה אוזן המן ענקית לפורים

פורים 2023 עוד רגע כאן ובין שלל אוזני ההמן הקלאסיות מציעים ברשת בוטיק סנטרל ללכת בענק על אוזן המן אחת גדולה במיוחד לכל המשפחה
אוזן המן ענקית של בוטיק סנטרל
אוזן המן ענקית של בוטיק סנטרל | צילום: טל סיון ציפורין
שיתוף

מארחים בחג ומחפשים רעיון לעוגה מקורית שתמשוך תשומת לב? ברשת בוטיק סנטרל חוגגים את פורים 2023 בגדול, תרתי משמע, עם אוזן המן ענקית שהיא בעצם סוג של עוגה לכל המשפחה, זאת לצד קולקציית אוזני המן קלאסיות מבצק עבודת יד.

אוזן ההמן הענקית של בוטיק סנטרל לפורים מגיעה במילוי מתוק של מחית כדורי שוקולד או במילוי של גבינות ותרד למי שמעדיף קצת מלוח בחג. מדובר במאפה מבצק עבודת יד במשקל של לא פחות מ-750 גרם ומחירו עומד על 110 ש"ח.

בנוסף מציעים בבוטיק סנטרל אוזני המן מבצק חמאה פריך במילויים קלאסיים של פרג, שוקולד ואגוזים-תמרים (2.5 ש"ח ליחידה, 30 ש"ח למארז של 15 אוזני המן).

עוד טעימה: אוזני המן של רולדין לפורים 2023

ויש גם רוגלך ענק

רק בחודש שעבר חגגו ברשת את יום הקרואסון הבינלאומי (30.1) עם מחווה דומה עת השיקה את הרוגלך-קרואסון, מאפה עשיר מבצק עלים ושמרים עבודת יד. תהליך ההכנה של הרוגלך-קרואסון הענק (550 גרם) התפרש לדברי הרשת על פני יומיים שכלל רידוד, קיפול, מנוחה של הבצק וחוזר חלילה (46 ש"ח)

קרואסון-רוגלך ענק של בוטיק סנטרל
קרואסון-רוגלך ענק של בוטיק סנטרל| צילום: טל סיון ציפורין

לאחר יום הקרואסון ולאור ההצלחה החליטו ברשת להכניס את הרוגלך הענק לתפריט הקבוע של בוטיק סנטרל ותוכלו למצוא אותו בסניפים בכל סוף שבוע. גם לביסקוטי יש גרסא משלהם – רוגלידה – רוגלך עם גלידה.

להשיג בכל סניפי הרשת ובאתר בוטיק סנטרל

צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת