חנוכה 2022: דלאל משיקה דונאטס בריוש אפויים ומושחתים

דלאל הקונדיטוריה נותנת קונטרה לסופגניות המסורתיות ומשיקה לכבוד חנוכה 2022 קולקציית דונאטס אפויים מבצק בריוש במילוי גנאש עשיר
דונאטס בריוש אפויים של דלאל לחנוכה 2022
דונאטס בריוש אפויים של דלאל לחנוכה 2022 | צילום: iconz by medio
שיתוף

קבוצת דלאל הוותיקה משיקה לקראת חנוכה 2022 קולקציית דונאטס מבצק בריוש במילוי של מבחר קרמים עשירים לצד סופגניות קלאסיות עם ריבת תות ביתית.

עוד טעימה: 10 מארזי פיקניק להזמנה בוולט שכדאי לנסות

הקונדיטוריה של דלאל בהובלת שף קונדיטורית תימור לביא יצרו השנה 4 דונאטס מבצק בריוש במילוי גנאשים וקרמים מגוונים ותוספות ועיטורים שמעניקים לדונאטס מראה אלגנטי קלאסי על גבול המלכותי ונותנים קונטרה לסופגניות השמנמנות הנפוצות.

דונאטס בריוש של דלאל לחנוכה 2022

בסדרת הדונאטס של דלאל תמצאו למשל דונאט ליידי פינק במילוי גנאש פטל עשיר ואייסינג ורוד של אבקת סופרפוד, פטל ושבבי פיסטוק ודונאט מיסטר ווייט במילוי קרם פטיסייר וניל קלאסי, אייסינג לבן, פתיתי קרמל, צ'יפס ושלג קוקוס.

דונאטס של דלאל לחנוכה 2022
דונאטס של דלאל לחנוכה 2022 | צילום: קיס אנד טל

עוד תמצאו בקולקצייה דונאטפרינסס דולסה במילוי קרם פטיסייר ריבת חלב ובציפוי שוקולד לבן מקורמל, שברי פקאן, לבבות שוקולד לבן ופניני קרמל מלוח ודונאטמרקיז דה שוקולד במילוי קרם שוקולד ואגוזי לוז, גלייז שוקולד חלב, פצפוצי שוקולד וסוכריות וניל.

מחיר כל דונאט של דלאל עומד על 24 ש"ח, מחיר לא זול בכלל אפילו בשוק המחירים הנוכחי ואילו סופגנייה קלאסית במילוי ריבת תות שדה ביתית תעלה 7 ש"ח ליחידה.

הדונאטס של דלאל | להשיג בסניפי שה דלאל, קפה דלאל ובדלאל הקונדיטוריה | הזמנות בטלפון 054-4781435

צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments