יוגורט דנונה WOW הסדרה של אסלה
קרדיט תמונה – מערכת לזלול

וואו? טעמנו את קינוחי היוגורט של אסטלה מבית דנונה

שת"פ בין מותג היוגורט דנונה WOW והקונדיטורית אסטלה הוליד יוגורטים בוייב קינוחי בטעמי קראק פאי ובנופי פאי. יצאנו לטעום האם מדובר בחיבור שעושה וואו
שיתוף

תוכן עניינים

חברת שטראוס מרחיבה את סדרת WOW של מותג היוגורט דנונה עם מהדורה מיוחדת שנוצרה בשיתוף פעולה עם הקונדיטורית אסטלה מושקוביץ' בלפר שידועה בין השאר מבית הספר לקונדיטוריה אסטלה אותו היא מובילה ומראליטי הקינוחים של קשת "הקינוח המושלם"

דנונה השיקה את WOW לפני כשנה כסדרת יוגורטים בתוספת שכבת קרם פירותי בתחתית כמו תות, פירות יער, אפרסק ובננה תמר לצד טעמים מיוחדים כמו קרמל מלוח, פיסטוק, אלפחורס ומלבי.

דנונה WOW של אסטלה בטעמי בנופי פאי וקראק פאי
דנונה WOW של אסטלה בטעמי בנופי פאי וקראק פאי | צילום: מערכת לזלול

במסגרת שיתוף הפעולה החדש עם אסטלה הושקו שני יוגורטים בטעמי קינוחים קלאסיים אהובים ששואפים לשדרג את הקונספט הקינוחי של סדרת וואו למחוזות הגורמה ועולמות הקינוחים המורכבים.

הראשון הוא יוגורט וואו הסדרה של אסטלה עם שכבת בטעם בנופי פאי והשני עם שכבת בטעם קראק פאי. היוגורט מכיל 4% שומן ו-10 גרם חלבון בכל גביע במשקל 150 גרם.

קינוחי יוגורט דנונה WOW הסדרה של אסטלה – זה טעים?

כשניגשים לטעום חטיפים או מעדנים שמתהדרים בשמות של שפים וקונדיטורים ידועים, ישנו חשש מובנה שהחיבור יתגלה כלא מוצלח, חשש שמתגבר ככל שהשם המדובר נחשב כמזוהה עם איכות קולינרית ברמה גבוהה.

לפני כשנתיים עשו זאת בעלית עם סדרת פסק זמן פטיסרי שגייסה את שף קונדיטור דודו אוטמזגין בכדי לייצר טעמים – פסק זמן שוקולד חלב במילוי קרם פרלינה, פסק זמן שוקולד חלב במילוי קרם קפה לאטה ופסק זמן שוקולד לבן במילוי קרם פטל.

יוגורט דנונה WOW הסדרה של אסלה
יוגורט דנונה WOW הסדרה של אסלה | צילום: מערכת לזלול

כמו אז גם במקרה הנוכחי, החיבור בין השם המוערך למותג הפופולרי לא מוכיח את עצמו. אמנם היוגורט עצמו סמיך במידה מספקת, קרמי ומפנק ועם מתיקות מעודנת אבל הסיבה לשמה נתכנסנו, שכבת הקרם, לא עושה את העבודה ומרגישה בעיקר מפוספסת.

שכבת הקראק פאי כמו גם שכבת הבנופי פאי ביוגורטים החדשים מרגישה מעט דלילה מדי עם מרקם גרגרי שאמור ככל הנראה לדמות את החלק של הפאי, אבל בעיקר יוצר תחושה לא כל כך נעימה בפה.

למרות זאת, מבין השניים חיבבנו יותר את יוגורט וואו עם שכבת בנופי פאי עם טעמים מובחנים וכיפיים של בננה ובמתיקות נעימה ולא מוגזמת.

וואו הסדרה של אסטלה יוגורט עם שכבה בטעם קראק פאי ויוגורט עם שכבה בטעם בנופי פאי | 4.90 ש"ח לגביע של 150 גרם | להשיג בכל רשתות השיווק

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת
2 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

כתבות בשבילך

חבל לפספס