גריל בר צפון של יקי כביר
קרדיט תמונה – יעל בונפיס
שיתוף

תוכן עניינים

השבועות האחרונים מביאים איתם גל של מסעדות כשרות חדשות שנפתחות ברחבי הארץ וכאלו שחוזרות בתשובה ועוברות מהפך לתפריטים כשרים. המצטרפת החדשה לרשימה היא מסעדת גריל בר צפון של המסעדן יקי כביר (TYO, סרפינה) שנפתחה במקום מאריס, מסעדתו הקודמת של כביר בלוקיישן סמוך באותו מתחם.

עוד טעימה: כמה קלוריות יש בלאפה שווארמה וכמה בפיתה

מסעדת גריל בר צפון – מה בתפריט?

בגריל בר צפון יציעו כביר והשף בפועל יגאל יעקב חומוס עבודת יד עם גרגרים או פטריות, סלטים מקוריים, מבחר בשרים על האש עם החשודים המידיים כמו שניצל, פרגית, קבב, מעורב ירושלמי, חזה עוף וכמובן שווארמת הבית. המנות יוגשו בפיתה, לאפה או בצלחת. בימי שישי בצהריים תוכלו לטעום מנה אחת מיוחדת בלבד – חלה עם שניצל, מטבוחה וחציל מטוגן.

שניצל בחלה של גריל בר צפון
שניצל בחלה של גריל בר צפון

כביר לקח את ההחלטה לסגור את מסעדת מאריס הטורקית מאחר ועבודות הרכבת הקלה לא אפשרו לשבת בה כראוי. השירות בגריל בר הכשר החדש יתמקד במשלוחים ובאיסוף עצמי אך תתאפשר גם ישיבה במקום במספר שולחנות בתוך המסעדה.

עוד טעימה: הכל על פסטיבל האוכל הכשר בבית שמש

יקי כביר פתח את מסעדת מאריס לפני כשנה כמסעדה טורקית עם מנות גריל וטאבון המתמקדת בשיפודים כמו אורפה קבב, אדנה קבב, שקדי עגל, צלעות טלה ועוד. מלבד אלו הציעו במאריס מנות טורקיות קלאסיות כמו פידה גבינות, לחמעג'ון ובאבאגנוש.

מאריס הטורקית משנה קונספט ועיצוב והופכת לגריל בר עם מנות גריל ישראליות כשרות בישיבה קצרה או לקחת לדרך בפיתה עקב השינוי בתוואי הרחוב והעבודות המבוצעות שם.

גריל בר צפון | איינשטיין 7, תל אביב | ראשון-חמישי 12:00-20:00 שישי 12:00-16:00 | כשר

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס