חדש במקדונלדס 2021
קרדיט תמונה – יח"צ

מקדונלד'ס 2021: גלידה, נאגטס וקאמבק בפיתה

מקדונלד'ס מרחיבה את פעילותה בישראל ומשיקה את קולקציית מקדונלדס 2021 מגלידה משפחתית ועד מק קבב בפיתה, מה חדש במקדונלד'ס בקיץ הקרוב?
שיתוף

תוכן עניינים

חדש במקדונלד'ס: נדמה כי מקדונלד'ס ישראל העלו הילוך בחודשים האחרונים בכל הנוגע להשקת מוצרים חדשים והקיץ הקרוב החליטו בענקית המזון המהיר להשיק מבחר של מפתיע בסניפיה ברחבי הארץ.

מקדונלדס 2021 – מוצרים חדשים בסניפים

המהלך הראשון הוא השקת פיילוט בסניפים נבחרים במסגרתו תימכר הגלידה הידועה של הרשת – גלידה פיצוץ גם באריזה משפחתית של 500 עד 600 גרם.

הגלידה במארז משפחתי נקראת 'פארטי פיצוץ' ומכילה גלידת בטעם וניל עם תוספות לבחירה, ביניהן אוראו, M&M, סירופ שוקולד, תות או קרמל ושוקולד איטלקי ואגוזי לוז.

בשלב הראשון הגלידה המשפחתית תימכר ב-12 סניפים נבחרים בלבד ויהיה ניתן לרכוש אותה בטייק אווי או בישיבה במסעדה במחיר של 45 שקלים. המארז כולל גם 4 וופלים של גלידת מקדונלד'ס.

הסניפים בהם תוצע הגלידה המשפחתית הם טיילת תל אביב, תמרה,  וולקן, סינמה ג'י ראשון לציון, רמת השרון, כוכב הצפון, אלונים, אונו מרקט, פיאנו נתניה, גן שמואל,מול זכרון והסניף ברחוב רוטשילד בתל אביב.

בנוסף, בחודש יולי הקרוב צפויה השקה של ארוחות חדשות ומסקרנות מודל מקדונלדס 2021. כבר ב-1 ביולי צפויה להציע הרשת לראשונה את הנאגטס הפופולריים של מקדולנד'ס בטעם חדש שאהוב במיוחד על הישראלים – נאגטס חריפים, מספר חודשים לאחר השקתם בארה"ב ובעולם.

קראו עוד: מתכון לנאגטס כמו של מקדונלדס

בהמשך החודש, כעשור לאחר שהשיקה את המק קבב והמק פלאפל בסניפיה בארץ, המנות הפופולריות עושות קאמבק והפעם בתוך פיתה. זו תהיה הפעם הראשונה בה מקדונלד'ס מכניסה מנות בפיתה לתפריט באופן קבוע, בישראל בפרט ובעולם בכלל.

את המק קבב והמק פלאפל וגם את מנת הקריספי צ'יקן יהיה אפשר להשיג בסניפים בלבד ולא במשלוחים או במסגרת ארוחה. הפיתות יגיעו עם טחינה וירקות. המנות יימכרו בכל סניפי הרשת החל מה-7 ביולי.

עוד טעימה: שיפודי דלידה בשוק לוינסקי יסדרו לכם את הפינה

בחודש מאי האחרון השיקה מקדונלד'ס העולמית ארוחה חדשה במהלך שיווקי גדול בשיתוף פעולה עם להקת הבנים הדרום-קוריאנית הפופולרית BTS.

הלהקה פרצה לתודעה לפני כשמונה ושנים והפכה במהרה לפופולרית אצל בני הנוער וחרכה את הרשתות החברתיות. בחודש ינואר בשנה שעברה הם אף הופיעו בטקס הגראמי ובאוגוסט האחרון שחררו את הלהיט "Dynamite" שהגיע ליותר ממיליארד הצפיות ביוטיוב

בארץ ניתן לרכוש את ארוחת BTS שכוללת 10 יחידות מק נאגטס בליווי רוטב צ'ילי מתוק, רוטב קייג'ון, צ'יפס גדול ושתייה גדולה בכל סניפי הרשת. הארוחה החדשה זכתה להצלחה ומקדונלד'ס ישראל אף הכריזה לאחרונה כי מורגש חוסר ברטבים המתלווים לארוחה בחלק מהסניפים.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס