מסעדת מנטנטן - שבוע יום הולדת לקיסר יפן
קרדיט תמונה – דניאל רום
שיתוף

תוכן עניינים

מסעדת מנטנטן היפנית המדוברת מנחלת בנימין בתל אביב מציינת את יום הולדתו של קיסר יפן נארוהיטו בשבוע חגיגי עם תפריט ספיישל של המנות האהובות על הקיסר.

במסגרת השבוע הקולינרי (23-2-2.3) יציעו במנטנטן 5 מנות ספיישל פופולריות ואותנטיות מכל רחבי ארץ השמש העולה שהרכיב השף מאקוטו אוקאזאקי שמגיע פעם בכמה חודשים היישר לתל אביב בכדי לבנות תפריט חדש עם חומרי גלם עונתיים ואיכותיים.

יום ההולדת של קיסר יפן הוא סוג של יום חג לאומי עבור העם היפני ולראשונה החליטו במנטנטן לייבא את החגיגות ואת החוויה אל הסועד הישראלי.

עוד טעימה: פופ אפ ראמן כשר וחדש במשלוח עד הבית

יום הולדת לקיסר יפן במסעדת מנטנטן – מה בתפריט?

בין המנות החדשות שיוגשו למשך שבוע חגיגות יום ההולדת תמצאו נבטי שעועית עם חצילים ותרד חלוטים באיזאקיות יפניות; בורי מאודה בסאקה עם סויה, מירין וג'ינג'ר; ראמן גיו עם ציר בקר בבישול ארוך, בשר מפורק, אטריות, בצל ירוק, נבטים, צ'ילי חריף, כוסברה וחצי ביצה רכה; ריב אודון עם ציר חזיר בבישול ארוך, צלע חזיר, נבטים פיקנטיים, אטריות אודון, בצל ירוק ותערובת טוגראשי וסשימי בלו פין (48-88 ש"ח)

עוד טעימה: ספיישל ראמן באוקינאווה

מנטנטן הוקמה לפני בשנת 2017 בשוק הקולינרי של אלנבי-רוטשילד שנסגר תוך חודשים ספורים אך שרדה את המשבר ועברה לפעול בחלל של המזללה המיתולוגית של מאיר אדוני ברחוב נחלת בנימין. גולת הכותרת במקום הוא הראמן שעובר בישול של יותר מ-12 שעות בסיר לחץ עם שלל צירים עשירים עם טעמים עמוקים ולא מתנצלים. בסוף דצמבר השיקו במסעדת מנטנטן תפריט חורף מחמם עם מבחר מנות מותאמות במיוחד לימים הקרים.

מנטנטן | נחלת בנימין 57, תל אביב | שבת-רביעי 12:00-1:00 חמישי 12:00-3:00 שישי 12:00-2:00 | הזמנות בטלפון 03-672-5318 ובאתר המסעדה

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
בשמת בר עקיבא

בשמת בר עקיבא

בשמת בר-עקיבא היא אשת תוכן מנוסה בשלל תחומים - אבל האהבה האמיתית שלה היא אוכל טוב. לבשמת ניסיון מצטבר של מעל 15 שנה בגופי תקשורת גדולים בישראל. את דרכה העיתונאית החלה כעורכת ב"ידיעות אחרונות" ובהמשך השתלבה במערכת "הארץ". במקביל, עבדה בשנים האחרונות בהוצאת בוטיק שמתמחה בלייף סטייל וקולינריה. בשמת כותבת במגזין לזלול מיום הקמתו ובמקביל מנהלת תוכן בארגון גדול, מבשלת וזוללת, כמובן.

כתבות בשבילך

חבל לפספס