בורקס מים (סו בורק) של וילי פוד
קרדיט תמונה – יח"צ

וילי פוד מציגים: בורקס מים וכנאפה להכנה ביתית

חברת וילי פוד מביאה את הלהיט הגדול של אוכל הרחוב בשנה האחרונה אליכם הביתה עם השקת בורקס מים (סו בורק) וכנאפה להכנה ביתית מהירה ופשוטה.
שיתוף

תוכן עניינים

אחד הלהיטים הגדולים של השנה האחרונה בתחום אוכל הרחוב הוא בורקס מים. המאפה הזה, שמקורו בטורקיה ונקרא גם סו בורק, הוא בעצם גרסא מעודנת יותר של הבורקס הסטנדרטי.

במקום עלי פילו, נעשה שימוש בבצק שנקרא יופקה והתוצר הסופי מזכיר שילוב בין בורקס ללזניה עם שכבות בצק פריכות ושכבות של גבינה, תרד ומילויים נוספים. הבצק עצמו מבושל במים ומכך נגזר שמו.

הפופולריות של המאפה החלה לצבור תאוצה כאשר מאפיות שונות ברחבי הארץ החלו למכור אותו באופן סדיר, בין המקומות הבולטים שתרמו לטרנד אפשר לציין את דוכן הבורקס "דילק'ס" בשכונת התקווה בדרום תל אביב שמכר במשך שנים את הבורקס הסטנדרטי במגוון מילויים ומשך את תשומת לב הלקוחות עם ההשקה של בורקס המים.

מאחר והבורקס עצמו מכיל מעט מאוד שמן ביחס לגרסא המקורית, רבים רואים בו תחליף טוב לאלו שרוצים להתפנק בבורקס אך אינם מרשים לעצמם מסיבות בריאותיות אלו ואחרות.

בורקס מים – עכשיו להכנה ביתית

כעת, משיקה חברת וילי פוד את הגרסא שלה לבורקס מים בכדי לתת מענה לביקוש הגובר. הבורקס שמיוצר בטורקיה, יימכר באריזות של 300 גרם ובמילוי של גבינה ובמילוי של גבינה ותרד. את הבורקס יש לחמם במשך 10 דקות על 200 מעלות ולהגיש. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק במחיר של כ-15 שקלים.

לצד בורקס המים, משיקה וילי פוד מוצר קפוא נוסף, כנאפה, שגם צבר פופולריות מחודשת בשנה האחרונה עם פתיחתם של כמה מקומות המתמחים בקינוח המנחם. הכנאפה עשוי מאטריות קדאיף פריכות במילוי גבינה מותכת ונמתחת ומגיע עם סירופ ושברי פיסטוקים. יש לאפות את הקדאיף ב-220 מעלות למשך 12 עד 14 דקות ולאחר מכן לזלף את סירופ הסוכר ולפזר את שברי הפיסטוקים. הכנאפה יימכר באריזות אישיות שניתנות אף לחימום בתנור ויימכר בכ-15 שקלים ברשתות שיווק נבחרות.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס