מה הטעם? הטעמים החדשים של פאנטה נחשפים
קרדיט תמונה – יח"צ

מה הטעם? נחשפו הטעמים החדשים של פאנטה

לאחר שבועות מבולבלים בהם התבקשו הצרכנים לנחש מהם הטעמים החדשים של פאנטה במסגרת פעילות "מה הטעם?", פורסמו הבוקר הטעמים המסתוריים.
שיתוף

תוכן עניינים

לאחר קמפיין ממושך במהלכו נדרשו הצרכנים להפעיל את בלוטות הטעם שלהם ולנחש מה הטעמים החדשים של פאנטה ב-2 בקבוקים שהוצעו ברשתות השיווק, נחשפו אמש הטעמים שהצליחו לבלבל את קהל הטועמים.

מחפשים את הטעמים החדשים של פאנטה לקיץ 2023?

במסגרת הפעילות נמכרו ברשתות השיווק 2 בקבוקי פאנטה זירו עם סימן שאלה גדול שמחליף את שם הטעם, בקבוק עם תווית כחולה ובקבוק עם תווית ירוקה. כל לוגם התבקש לסרוק את קוד ה-QR שעל הבקבוק, לנחש את הטעמים באתר פאנטה וליהכנס להגרלה פרסים יוקרתיים, מאייפון 13 פרו ועד לפלייסטיישן 5 הנחשק.

לאורך תקופת הפעילות שוחררו גם רמזים שונים ברשתות החברתיות, בין השאר דרך סדרת סרטונים בה ניסו משפיעני רשת שונים לנחש את הטעמים החדשים של פאנטה.

עוד טעימה: 10 טעמי פאנטה משוגעים מסביב לעולם

הטעמים החדשים של פאנטה – אז מה הטעם?

כעת כאמור, לאחר תום תקופת הפעילות, פורסמו הטעמים הסודיים. הבקבוק עם התווית הירוקה הוא למעשה פאנטה בטעם מנגו אננס בעוד הבקבוק עם התווית הכחול מכיל פאנטה בטעם אננס ליים. טרם ברור מי מהטעמים יצטרף לטעמים הקבועים של פאנטה ומי הם יימכר במהדורה מיוחדת לזמן מוגבל בלבד.

בימים הקרובים צפויים בפאנטה להכריז על הזוכים המאושרים בפרסים השונים שהוצעו במסגרת הפעילות.

פאנטה מה הטעם? הטעמים הסודיים נחשפים
פאנטה מה הטעם? הטעמים הסודיים נחשפים (צילום: יח"צ)

פרויקטים דומים של טעמים סודיים של פאנטה נערכים כבר מספר שנים ברחבי העולם ובעיקר באירופה בהצלחה רבה וגם בישראל מקווים בפאנטה להפוך את הפעילות למסורת.

גם המותג קוקה קולה התחדש השבוע בטעם מסקרן משל עצמו, פרי שיתוף פעולה של חברת קוקה קולה ודיג'יי מרשמלו, מהאמנים הפופולריים בעולם בתחום המוזיקה האלקטרונית.

במסגרת שיתוף הפעולה הושקה קולה חדשה בטעם לא שגרתי – קולה זירו תות אבטיח. הפחית הלבנה עם העיצוב יוצא הדופן, עוצבה בעצה אחת עם דיג'יי מרשמלו ובהשראתו.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס