הופעות וארוחת שף - זאפה ירושלים חוגגים עשור
קרדיט תמונה – יח"צ
שיתוף

תוכן עניינים

מועדון ההופעות זאפה ירושלים חוגג עשור להקמתו עם סדרת הופעות של מיטב האמנים שיארחו שפים ישראלים מהמסעדות המובילות בעיר, הזדמנות מצוינת עבור פודיז באשר הם לשלב הופעה טובה עם כמה מן המנות האייקוניות ביותר שיש לירושלים להציע.

עוד טעימה: פסטיבל הקינוחים של ירושלים חוזר במהדורת חורף חגיגית

בכל אחד מהמופעים שיתקיימו לאורך החודשיים הקרובים יתארח שף של מסעדה ירושלמית נבחרת שיבשל עם שף שי לוטטי ממועדון הזאפה ויציע למבלים מנות אהובות ומוכרות מהעיר לצד מנות שף ייחודיות לכבוד חגיגות העשור.

סדרת ההופעות הקולינרית של זאפה ירושלים תיפתח ביום חמישי ה-22.12 עם הופעה של אסף אמדורסקי שיארח את השף אמיר נאור ממסעדת עפאים המוערכת.

בהמשך דצמבר ובחודש ינואר יופיעו גם משה פרץ שיארח את מסעדת סטיישן 9; דיקלה עם השפים קרן ואיציק קדוש מקפה קדוש; מרגלית צנעני עם השפים אליעזר מרחי ויונתן וזאנה ממסעדת מחנהיודה; שולי רנד עם שף Anuweat deeyo מסושי רחביה; חיים משה עם שף זכאי חוג'ה ממסעדת ג'קו סטריט והפרוייקט של רביבו עם אבי לוי ממסעדת המוציא.

עמוק אל תוך החורף בחודש פברואר 2023 יופיעו גם מוש בן ארי שיארח את השפים אסף סרי ואופק אטיאס ממסעדת צמח; זהבה בן עם שף רפאל ביג אווי ממסעדת חצות וגידי גוב שיסיים את הסדרה עם אירוח של שף מרכוס גרשקוביץ' ממסעדת אנג'ליקה.

בחודשיים האחרונים התקיים במועדוני זאפה ברחבי הארץ פסטיבל "שף אנד שואו" שהחל דרכו בשנת 2018. במסגרת הפסטיבל השנה נערכו 6 הופעות של אמנים מובילים כמו נינט וכנסיית השכל בליווי מנות ייחודיות של השף עומר מילר עם תפריט מותאם לכל מופע.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס