במבה אינסייד אאוט
קרדיט תמונה – סטודיו אסם

באים בהפוכה: אסם משיקים את במבה אינסייד אאוט

אסם הופכת סדרי עולם ומשיקה את במבה אינסייד אאוט (Inside Out) - גרסא חדשה לבמבה נוגט הפופולרית רק בהפוך. הנוגט בחוץ והבוטנים בפנים.
שיתוף

תוכן עניינים

בשנת 2008, לאחר עשרות שנים בהן שלטה הבמבה הקלאסית בשוק, השיקה חברת אסם במבה בטעמים. הטעם הראשון היה במבה במילוי קרם נוגט שגם הפך לפופולרי ביותר בנישה.

כעת משיקה אסם מוצר חדש בסדרה עם במבה נוגט אינסייד אאוט – אותו טעם אהוב, רק הפוך. הנוגט בחוץ והבוטנים בפנים.

עוד טעימה: פופקורן בטעם במבה כבר ניסיתם?

במבה אינסייד אאוט

במבה אינסייד אאוט – זה גם טעים?

החטיף החדש מגיע לאחר שורה של חטיפי במבה במילויים שהושקו בשנים האחרונות ביניהם:

במבה במילוי חלווה, מילוי שוקולד בלונד, במבה קרמל מלוח, במבה עוגיות, במבה פונץ' בננה, קפוצ'ינו ואפילו במבה במילוי קרם במבה.

בשנה שעברה השיקה אסם במבה במילוי קרם בייגלה מלוח בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם גלידת גולדה. זאת לאחר שבייגלה מלוח הפך לאחד הטעמים הפופולריים והמזוהים עם רשת הגלידה.

קראו עוד: חדש על המדף – קרמוגית במילוי קרם במבה אדומה

אסם עמדה בשבועות האחרונים תחת ביקורת ציבורית חריפה לאור העלאת מחירים של רבים ממוצריה בתקופה רגישה זו.

מוצרי הקפה, הפסטות, הסלטים המוכנים וגם החטיפים יתייקרו בשיעור של עד 7 אחוזים. הבמבה עצמה תתייקר בשיעור שנע בין 4.25%-5.6%.

עוד טעימה: במבה במילוי קרם אייס קפה חוזרת למדפים

"כידוע לכם מזה חודשים רבים אנו עדים להתייקרויות גלובליות חריפות במחירי חומרי הגלם, האריזות ועלויות השינוע בחומרי הגלם וחומרי האריזה. מדובר בעליות ריאליות של עשרות אחוזים.

לצערנו מגמת ההתייקרות ממשיכה והשלכותיה הכספיות הן חסרות תקדים בהיקפן. לאחר שספגנו עליות אלה במשך תקופה ארוכה מאוד אנו נאלצים לעדכן את המחירון הקמעונאי", אמרו בחברה.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס