בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות
קרדיט תמונה – יח"צ

בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות – גלידה חדשה לחורף

חברת הגלידה הוותיקה מחזירה מבית הקברות לטעמים טעם נוסף במיוחד לחורף - בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות - לראשונה לאחר 15 שנה.
שיתוף

תוכן עניינים

מדי שנה, כמיטב המסורת, חברת הגלידות בן & ג'ריס מחזירה מבית הקברות לטעמים טעם נוסף שייצורו הופסק. טעם הגלידה הנבחר והמאושר הוא בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות עם עוגיות סנדוויץ' שוקולד במילוי קרם וניל.

בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות

היישר מבית הקברות – בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות

בארה"ב טעם המנטה פופולרי במיוחד בקינוחים ובגלידות ומוביל את רשימות הטעמים האהובים. בארץ הטעם הושק לראשונה כטעם לגלידריות בלבד לפני כ-15 שנים וכעת כאמור חוזר למדפים בפיינט.

בארצות הברית לוקחים עד הסוף את בית הקברות לטעמים של בן אנד ג'ריס עם בית קברות פיזי בו אפשר לשוטט ולצפות במצבות של טעמי הגלידה השונים שהלכו לעולמם בליווי שנת לידה ומוות.

עוד טעימה: בן אנד ג'ריס משתפים פעולה עם שוקולד טוני'ס בטעמים חדשים

בשנה שעברה החזירו בחברה את הטעם הנוסטלגי צ'רי גרסייה, בנוסף חזרו בשנים האחרונות הטעמים פינטבאטר קאפ, קינמון באנס ואחרים.

מלבד קאמבק של טעמים, השיקו בן אנד ג'ריס השנה טעמים חדשים בפעם הראשונה כמו גלידות עם ליבת בצק עוגיות ופיינטים בשיתוף חברת נטפליקס שנקראים "נטפליקס & צ'ילד" בגרסא חלבית ובגרסא טבעונית.

חברת בן אנד ג'ריס העולמית עומדת בשנה האחרונה בלב סערה ציבורית לאחר החלטתה לאסור מכירה של מוצריה בשטחי יהודה ושומרון. המהלך גרר תגובות חריפות ואף הוביל לקריאות חרם כנגד החברה.

החברה לא האריכה את הזיכיון ליצרנים הישראלים של בן אנד ג'ריס שתנערו מהחלטת ההנהלה העולמית והודיעו שימשיכו למכור בכל מקום בארץ ישראל.

בן אנד ג'ריס מנטה עוגיות. מחיר: 18-25 ש"ח ל-500 מ"ל. להשיג ברשתות השיווק.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס