קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס
קרדיט תמונה – מערכת לזלול

חדש: גלידת קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס

הלהיט הבא של קיץ 2022? חברת שטראוס משיקה גלידה חדשה בסדרת קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס במהדורה מוגבלת
שיתוף

תוכן עניינים

בעוד חובבי גלידה רבים עדיין מחפשים במקררים אחר השלגון הכי מדובר של הקיץ, הלא הוא קראנץ' פיסטוק, בשטראוס משיקים גלידה חדשה ומסקרנת בטעם לא שגרתי שהפך לאחד הטרנדים הגדולים של השנים האחרונות – גלידת קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס.

קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס מוגדרת כמעדן קפוא בטעם חלבי מתקתק בתוספת שבבי שוקולד חלב ופתיתי תירס מצופים שוקולד חלב. הגלידה החדשה בסדרת קרמיסימו תימכר במארז משפחתי של 1.33 ליטר.

עוד טעימה: הולי קראק פאי מפיצים את הבשורה המושחתת

גלידת קרמיסימו היא מהמותגים הוותיקים והמובילים בשוק הגלידות המשפחתיות יחד עם מותג לה קרמרייה של נסטלה. על פי ההערכות שוק הגלידות בישראל מגלגל כ־2.5 מיליארד שקל בשנה

קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס
קרמיסימו בטעם החלב של הקורנפלקס (צילום: מערכת לזלול)

עוד טעימה: זה מה שחשבנו על קראנץ' קורנפלקס החדש

גלידת החלב של הקורנפלקס – להיט עולמי

הטעם החדש הוא מחווה לגלידה המקורית של המילק בר הניו יורקי, מהמאפיות הפופולריות ביותר בניו יורק בניצוחה של הקונדיטורית כריסטינה טוסי.

טוסי הקימה את המילק בר בשנת 2009 והחלה למכור קינוחים שהיא מכנה "טעויות שמחות", קינוחים שהפכו לקלאסיקה מודרנית כמו הקראק פאי שטוסי הגישה לראשונה בארוחת עובדים במסעדת Momofuku הניו יורקית של השף דיוויד צ'אנג וכאמור את הגלידה בטעם חלב קורנפלקס שנהגתה לאחר שטוסי טעמה את החלב שנשאר בקערת הקורנפלקס וספג את טעמיו והחליטה לעשות ממנו גלידה שהפכה ללהיט מיידי.

בשנה שעברה החלה טוסי לשווק את הגלידה המדוברת גם בפיינטיים ביתיים ללקוחות שלא יכולים להגיע לסניפים לטעום את המוצר המקורי.

קרמיסימו החלב של הקורנפלקס 1.33 ליטר | כ-20 ש"ח | להשיג במקררי הגלידות ברשתות השיווק

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס