ביי פיסטוק: מה יהיה הקראנץ' הבא של נסטלה?

רגע לאחר שמלאי אחרון של קראנץ' פיסטוק הגיע למקררי הגלידות, נסטלה מבקשים את עזרת הגולשים בבחירת הקראנץ' הבא שיכבוש את ישראל בקיץ 2023
איפה קונים קראנץ' פיסטוק של נסטלה?
מחפשים את הקראנץ' פיסטוק הבא | צילום: מערכת לזלול
שיתוף

3 חודשים עברו מאז שהושק קראנץ' פיסטוק של נסטלה בקול תרועה ובחברה כבר מתכננים את הקראנץ' לקיץ הבא, גם הפעם בשיתוף הקהל ברשתות החברתיות.

השלגון, שפותח לראשונה בשיתוף גולשים ברשתות החברתיות, בין השאר בעזרת אוהד ראוך, מנהל קבוצת המגיפה הירוקה ואוהבים פה פיסטוק ששרבט לאורך תקופה ארוכה מגוון מוצרים של מותגים ידועים בטעמי פיסטוק ובעזרת קבוצת רעבים ברעבך הפופולרית.

בפוסט שעלה בקבוצת "רעבים ברעבך" בפייסבוק, שמונה קרוב לחצי מליון עוקבים, הוכרז על תחילת החיפושים אחר הטעם הבא של קראנץ' שיכבוש את ישראל בקיץ 2023.

עוד טעימה: פסטיבל קינוחי פיסטוק בשרונה מרקט

הקבוצה המדוברת הייתה חלק מכריע בבאז סביב השקתו של הקראנץ' פיסטוק והצלחתו הפנומנלית כך שהיה זה רק טבעי להסתייע בה גם בפיתוח הטעם הבאה של המותג הפופולרי.

קראנץ' פיסטוק הפך ללהיט בבלתי מעורער של קיץ 2022 כשנדמה שהישראלים נחלקו בין אלו שרצו לטעום את הזהב הירוק ולא הצליחו לשים עליו את ידיהם לבין ברי המזל שהצליח, זללו ואהבו.

לאחר שהמלאי אזל במהירות פעם אחר פעם ואף התפתח שוק שחור סביב השלגון, ייצרה נסטלה מלאי אחרון של כ-750 אלף שלגוני קראנץ' פיסטוק שהופצו בשבוע האחרון למקררי הגלידות ברחבי הארץ.

מחפשים את הקראנץ' פיסטוק הבא
מחפשים את הקראנץ' פיסטוק הבא | צילום: מערכת לזלול

מי יהיה היורש של קראנץ' פיסטוק? זה תלוי רק בכם

בפוסט הראשון שפורסם בקבוצה בחודש שעבר נקראו העוקבים להציע מה לדעתם צריך להיות הטעם הבא של קראנץ' כשמתוך ההצעות ייבחרו 5 טעמים חדשים ו-3 מהם יעלו לגמר הגמור.

הפוסט צבר מעל אלפיים תגובות של הצעות שונות ומשונות ולבסוף עלו לשלב חצי הגמר 5 הרעיונות המוצלחים ביותר מהם התבקשו הגולשים לבחור: קראנץ' קורנפלקס, קראנץ' תות/במבה אדומה, קראנץ' אלפחורס/ריבת חלב, קראנץ' קרם ברולה וקראנץ' עוגת גבינה ופירות יער. ניתן עדיין להצביע ולהשפיע בפוסט בלחיצה כאן.

מה יהיה הקראנץ' הבא של נסטלה?
מה יהיה הקראנץ' הבא של נסטלה? | צילום מסך "רעבים ברעבך"

שלושת הטעמים שיעלו לגמר הגדול יוכרזו בסתיו הקרוב ולאחר פיתוחם על ידי נסטלה, יוזמנו כמה מחברי ומנהלי קהילת רעבים ברעבך על מנת לטעום את הקראנצ'ים החדשים ולבחור את המנצח הגדול שיוכרז לקראת קיץ 2023 בתקווה להפוך ללהיט הגדול הבא.

בשלב זה שלושת הטעמים שמובילים בפער על פי תגובת הגולשים הם קראנץ' קרם ברולה, קראנץ' אלפחורס וקראנץ' קורנפלקס.

מה הקראנץ' המועדף עליכם? שתפו אותנו בתגובות.

צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת