משקה חלב בטעם פיסטוק של יטבתה
קרדיט תמונה – מערכת לזלול

משקה חלב בטעם פיסטוק של יטבתה: צעד אחד רחוק מדי?

כן. זה באמת קורה. אחרי טירוף הקראנץ' פיסטוק של נסטלה בקיץ האחרון, חברת יטבתה משיקה משקה חלב בטעם פיסטוק. יצאנו לטעום וחזרנו ירוקים
שיתוף

תוכן עניינים

פיסטוק לשלטון: על פי סקר חדש של הסוקר שלנו טעים פוקס, לו הבחירות היו נערכות היום מפלגה בראשות פיסטוק ירוק הייתה זוכה ללא פחות מ-40 מנדטים והופכת לסיעה הגדולה בכנסת ישראל.

טוב, מפלגה כזו עדיין אינה קיימת אך עד שזה יקרה, שיגעון הפיסטוק מסרב לגווע עם עוד ועוד מוצרים חדשים בטעם פיסטוק הכובשים את המדפים ואפילו פסטיבל הפיסטוק שכולו מוקדש לקינוחים פיסטוקיים שייערך בסוף השבוע הקרוב בשרונה מרקט בתל אביב.

אחרי הקראנץ' פיסטוק שרכש לעצמו כבר מעמד מיתולוגי, פיצת פיסטוק ושוקולד לבן של דומינוס ועוד שפע מוצרים עם הזהב הירוק, גם חברת יטבתה מצטרפת לחגיגה והפעם עם משקה חלב בטעם פיסטוק שמאיים להפוך למשקה הלוהט של החורף.

משקה פיסטוק יטבתה ממשיך את מסורת המהדורות המיוחדות של משקאות החלב של החברה שכלל בעבר טעמים כמו מרשמלו, בזוקה ומהדורה הזויה במיוחד בדמות משקה חלב בטעם ארטיק ענבים. המשקה החדש מגיע בבקבוקים אישיים של 350 מ"ל ובבקבוק משפחתי של ליטר.

משקה פיסטוק יטבתה – מבחן הטעם

חלב הפיסטוק של יטבתה מושך מידית את תשומת הלב במדף מוצרי החלב בסופר. צבע ירוק על גבול הזרחני שאי אפשר להסיר ממנו את העיניים ומעורר ספקטרום רחב של רגשות מ"מה זה לעזאזל השיקוץ הזה, הגזמתם לגמרי" לבין "אני חייב לטעום את הדבר הזה עכשיו, קחו את הכסף שלי".

לאחר שעברנו את את שלב ההלם הקל, רכשנו לעצמנו בקבוק ירקרק, שקשקנו קלות כי זה מה שאנחנו עושים אוטומטית עם משקאות חלב כדי להקציף אותו מעט משל היה מילקשייק והתחלנו ללגום בחשש מעורב בסקרנות והתרגשות.

המשקה החדש, כמו מוצרים רבים בתעשייה המתהדרים בטעם פיסטוקי אינו מכיל פיסטוק כלל אלא רק חומרי טעם וריח המדמים את הדבר האמיתי. העובדה הזו מעוררת מידית את החשש שמדובר בעוד מוצר שרק רוצה לרכב על הגל בלי לספק באמת את בלוטות הטעם של הפיסטוקאים המושבעים.

למרות חוסר הנוכחות של פיסטוק אמיתי מכל תצורה שהיא, משקה החלב בטעם פיסטוק של יטבתה מספק חוויה טעימה ומפתיעה.

משקה פיסטוק יטבתה - נעים ומספק
משקה פיסטוק יטבתה – נעים ומספק | צילום: מגזין לזלול

כבר עם פתיחתו ריח נעים ועדין של פיסטוקים מציף את החושים. המשקה עצמו קטיפתי ועשיר ומזכיר מילקשייק ביתי מפנק. גם במבחן הטעם יצאנו מרוצים ומסופקים עם טעמים עדינים של פיסטוק שמזכירים יותר מהכל גלידת פיסטוק אולד סקול בתצורת משקה.

סביר להניח שמכורי פיסטוק מקצוענים יירתעו ממשקה פיסטוק שאינו מכיל פיסטוק בכל מקרה, אך הקהל הרחב ייהנה מהמחווה ואולי אף ידרוש להפוך את המהדורה המיוחדת לקבועה לצד משקאות החלב הקבועים והאהובים של יטבתה.

משקה חלב בטעם פיסטוק של יטבתה | 5.90-12.90 ש"ח לבקבוק של 350 מ"ל/1 ליטר | להשיג במקררי החלב ברשתות שיווק נבחרות

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס