יום הג'ינג'ים הבינלאומי בקיבוץ יטבתה
קרדיט תמונה – לירן יוחאי

גלידה כתומה: יום הג'ינג'ים הבינלאומי בקיבוץ יטבתה

קיבוץ יטבתה חוגגים את סוף החופש הגדול ועושים כבוד ליום הג'ינג'ים הבינלאומי עם גלידה חינם לכל ג'ינג'י וסדנת גלידות כתמתמות במיוחד
שיתוף

תוכן עניינים

אוגוסט עוד רגע מסתיים ובקיבוץ יטבתה מנצלים היטב את הימים האחרונים של החופש הגדול עם שלל פעילויות ואטרקציות מיוחדות להורים ולילדים, רגע לפני שחוזרים לשנת הלימודים.

עוד טעימה: נפתח סניף אלטו ג'לטו בנמל תל אביב
גלידת בוזה חוגגת 10 שנים עם טעמים חדשים

יום הג'ינג'ים הבינלאומי שיתקיים בשבוע הבא, החל להיחגג בשנת 2005 כפסטיבל קיץ הולנדי בסוף אוגוסט-תחילת ספטמבר שמושך אליו כמות גדולה והולכת של ג'ינג'ים מכל הסוגים בכל שנה.

מה תמצאו בפסטיבל יום הג'ינג'ים הבינלאומי בקיבוץ יטבתה?

ביום חמישי ה-25.8 יחגגו גם בקיבוץ יטבתה את יום הג'ינג'ים הבינלאומי ויציעו גלידת יטבתה בחינם לכל ג'ינג'י שיעצור בקיבוץ בדרך לאילת.

בנוסף תתקיים סדנת גלידות מיוחדת עם שף נטליה קסרוטי (ג'ינג'ית בעצמה) שתלמד את הילדים וההורים איך מכינים מבחר של גלידות מפתות וכתמתמות בהתאם כמו תפוז-גזר עם טראפלס שוקולד מריר וגלידת ביסקוטי תפוז.

יום הג'ינג'ים הבינלאומי בקיבוץ יטבתה
יום הג'ינג'ים הבינלאומי בקיבוץ יטבתה | צילום: לירן יוחאי

עוד במיוחדים ליום הג'ינג'ים תמצאו יטבתה מורגנה עם קצפת כתומה, גלידת פאי גזר-שוקולד ועוד.

להשתתפות בסדנת הגלידות יש להירשם מראש באתר
למה: https://bityl.co/DjVR

בנוסף, יש לכם עדיין הזדמנות ליהנות מברז השוקו של יטבתה שיאפשר להורים ולילדים ולכל מי שיעצור בפונדק יטבתה בעצם ללגום שוקו חינם ללא הגבלה עד ה-31.8 בין השעות 8 בבוקר ל-4 אחר הצהריים.

עוד במתחם מגוון פעילויות כמו עמדות צילום אינטראקטיביות, מזרקות מים, מרכז מבקרים מיוחד ועוד.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס