שלגון קראנץ' פיסטוק – עכשיו בוולט במשלוח עד הבית

כחודשיים לאחר ההשקה של הלהיט הכי מדובר של קיץ 2022, שלגון קראנץ' פיסטוק מגיע לשירות המשלוחים של וולט עם משלוח עד הבית היישר למקפיא
שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט במשלוח עד הבית
שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט במשלוח עד הבית | צילום: מערכת לזלול
שיתוף

חודשיים חלפו מאז השקת השלגון שעשה כאן הכי הרבה רעש בשנים האחרונות אם לא מאז ומתמיד. הפך במהרה למצרך נדיר בעקבות הביקוש הגדול ובכל יום רבים מנסים עדיין להבין איך ואיפה להשיג את השלגון הנכסף ומנגד ספסרים שמנצלים את המצב עם הצעות מופרכות למכירה בעשרות שקלים ליחידה.

עוד טעימה: גלידת קוטג' כבר ניסיתם – הלהיט החדש של טיקטוק

שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט – כל הפרטים

כעת מודיעה נסטלה על מלאי חדש של קראנץ' פיסטוק והפעם מתכננים לעשות לכם את החיים הרבה יותר קלים.

לא עוד נדידה בין מקרר גלידה למשנהו, לא עוד זעקות שבר ברשתות החברתיות בניסיון להבין מאיפה אפשר להשיג קראנץ' פיסטוק. כעת ניתן להזמין את השלגון הנכסף במשלוח עד הבית דרך גלידות נסטלה באתר המשלוחים וולט (Wolt)

גלידות נסטלה הצטרפו בשבועות האחרונים לשירות המשלוחים של וולט עם מבחר גלידות ושלגונים במשלוח ישירות הביתה עם סניפים ברחבי הארץ.

עוד טעימה: המשלוח האחרון של קראנץ' פיסטוק מגיע לחנויות

כעת יהיה ניתן להזמין שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט בנקודות בתל אביב, חולון, קריית אונו, ראשון לציון, גבעתיים, רמת גן, בני ברק, רמת השרון, בת ים, הרצליה, גבעת שמואל ופתח תקווה. מחיר שלגון קראנץ פיסטוק בוולט יעמוד על 10 שקלים בלבד.

שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט במשלוח עד הבית
שלגון קראנץ' פיסטוק בוולט במשלוח עד הבית | צילום: מערכת לזלול

כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לוולט באתר או באפליקציה ולחפש את חנות גלידות נסטלה באזור מגוריכם ולהזמין את השלגון הפיסטוקי הנחשק.

הצלחתם? מצאתם במקום אחר? עדכנו אותנו בתגובות.

בשמת בר עקיבא

בשמת בר עקיבא

בשמת בר-עקיבא היא אשת תוכן מנוסה בשלל תחומים - אבל האהבה האמיתית שלה היא אוכל טוב. לבשמת ניסיון מצטבר של מעל 15 שנה בגופי תקשורת גדולים בישראל. את דרכה העיתונאית החלה כעורכת ב"ידיעות אחרונות" ובהמשך השתלבה במערכת "הארץ". במקביל, עבדה בשנים האחרונות בהוצאת בוטיק שמתמחה בלייף סטייל וקולינריה. בשמת כותבת במגזין לזלול מיום הקמתו ובמקביל מנהלת תוכן בארגון גדול, מבשלת וזוללת, כמובן.