קפה קר בטעם לימונענע של נספרסו
קרדיט תמונה – מערכת האתר

נספרסו משיקים קפה קר בטעם לימונענע – הפתעה או נפילה?

נספרסו (Nespresso) משיקה את סדרת תערובות לקפה קר לקיץ 2022 עם טעם אחד בולט ומסקרן במיוחד שהיינו חייבים ללגום - קפה קר בטעם לימונענע
שיתוף

תוכן עניינים

כבכל קיץ נספרסו משיקים סדרת קפסולות קפה קר לימים החמים. השנה, לצד קפסולות בטעם קוקוס שעושות קאמבק במהדורה מוגבלת וה-Freddo Intenso לקפה קר ועוצמתי יותר, משיקה החברה טעם אחד מסקרן במיוחד עם קפסולות Liminha Over Ice המכילות תערובת קפה קר בטעם לימונענע.

עוד טעימה: תנובה וויסוצקי משיקים תה קר עם חלב לקיץ 2022

על פי נספרסו, סדרת הקפה הקר לקיץ 2022 כולה לוקחת השראה מברזיל עם 100% פולי ערביקה בקלייה עדינה ומאוזנת עם טעמים מרעננים

אמנם רוב מי ששמע מסביבנו על הטעם החדש המשלב קפה, לימון ונענע, הרים גבה ועיוות פניו עם תגובות שנעו בין חרדה קיומית לסקרנות תהומית, אך בנספרסו טוענים כי הרעיון לקפה קר בטעם לימונענע לקוח מנוהג ברזילאי מפתיע של הוספת לימונדה לכוס הקפה. את הקפה הקר בטעם לימונענע מומלץ להכין כאספרסו על קרח ולהגיש לצד מים קרים.

עוד טעימה: משאית הקפה של נספרסו מגיעה לתל אביב
פסטיבל הקפה 2022 מגיע למתחם התחנה בתל אביב

קפה קר בטעם לימונענע של נספרסו – הפתעה משמחת

ניגשנו בהתרגשות וביראת קודש לטעום את הקפסולות החדשות. מלבד הצעת ההגשה כאספרסו על כמה קוביות קרח, ניסינו להכין גרסא מומלצת אחרת שכללה בנוסף גם חלב קר מוקצף קלות

עוד טעימה: תפריט קיץ של מסעדת צ'נה ונספרסו

בצורה מפתיעה, משמחת ומעט מטרידה, קפה קר בטעם לימונענע עובד. ספק אם מישהו היה הופך אותו למשקה הבוקר הקבוע שלו, אך מאחר ומדובר בראש במהדורה מוגבלת לימי הקיץ, זו לא הייתה גם התוכנית של נספרסו בשבילנו מלכתחילה.

עוד טעימה: איך להכין את הלהיט הויראלי של הקיץ – קפה דלגונה

עם הלגימה הראשונה משתלטת ארומה חזקה ומפתיעה של נענע על חלל הפה שמתחברת בטבעיות לנגיעת לימון מעקצצת ולסיומת מרירה-חמצמצה מעודנת ומאוזנת של פולי הקפה.

באורח פלא השילוב הזה עובד היטב יחד כמשקה קר ובהחלט יכול לרענן יום קיץ חם במיוחד. אם בלגימה אחת הצלחנו להשתכנע שנענע וקפה עובדים ביחד ולא מדובר בתוצר נוסף של מה שנקרא "הטירלול הפרוגרסיבי", כנראה שנספרסו עשו עבודה טובה.

יש לציין שהמשקה עובד וכיפי גם כשמוסיפים מעט חלב מוקצף, אבל משהו בפרופיל הטעמים הולך לאיבוד כשמתיקות החלב מנטרלת את חמיצות הקפה, מה שמשטיח מעט את החוויה כולה.

קפה קר בטעם לימונענע של נספרסו
קפה קר בטעם לימונענע של נספרסו (צילום: מערכת האתר)

את התערובות החדשות בטעמי קוקוס, לימונענע ופרדו אינטנסו ניתן להשיג באתר ובאפליקציית Nespresso, בטלפון 2500* ואצל המשווקים המורשים והבוטיקים של Nespresso ברחבי הארץ. את תערובות הקיץ ניתן להשיג גם בקפסולות למכונות VERTUO.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס