דגני בוקר מיני פנקייק של IHOP
קרדיט תמונה – IHOP
שיתוף

תוכן עניינים

אחד מהמתכונים הוויראליים ביותר של השנים האחרונות בטיקטוק היה ללא ספק המתכון לדגני בוקר מיני פנקייק שהחליף בין הקורנפלקס המסורתי למיני פנקייקס קטנטנים ומפתים בקערה עם חלב.

כעת, באיחור לא אופנתי, מגיעה גרסא מסחרית של ארוחת הבוקר האלטרנטיבית המושחתת אל מדפי רשתות השיווק בארצות הברית עם השקת IHOP Mini Pancake Cereal.

כמו הדבר האמיתי?

המוצר החדש הוא פרי שיתוף פעולה של חברת ג'נרל מילס המשווקת מגוון דגני בוקר כמו לאקי צ'ארמס וצ'יריוס לצד עשרות מותגים אחרים כמו פילסברי והאגן דאז לבין רשת מסעדות ארוחות הבוקר האמריקאית הפופולרית IHOP.

אמנם הרעיון של לקנות פנקייק קורנפלקס במכולת נשמע מפתה למדי, אך בפועל המוצר החדש על המדף לא ישחזר את המתכון לפנקייק המקורי שתוכלו להכין בבית.

אם במקור מדובר במיני פנקייקים רכים ואווריריים השוחים בחלב, בקורנפלקס מיני פנקייק החדשים מדובר בדגני בוקר קראנצ'יים בצורת פנקייקים, גימיק נחמד ומחווה חביבה לאוהדים של המתכון הוויראלי, אך ייתכן ששם הדמיון מסתיים.

מי מכם שיזדמנו לארצות הברית החל מינואר 2023 יוכלו לשים ידיהם על מארז דגני בוקר מיני פנקייק של IHOP בטעם אוכמניות וסירופ עם בסופרים ברחבי המדינה.

דגני בוקר פנקייק – הלהיט של ימי הקורונה

טרנד הקורנפלקס פנקייק החל עוד בימי השיא של מגפת הקורונה כשמשתמשי טיקטוק רבים ששהו בבידוד חיפשו ארוחות בוקר אלטרנטיביות ומנחמות במיוחד וצבר תאוצה במהרה גם מחוץ לרשת החברתית הפופולרית.

פנקייק דגני בוקר הוא רק אחד מאלפי מתכונים ויראליים ששוטפים בשנים האחרונות את טיקטוק כמו לחם עננים צבעוני, עוגת שוקולד במיקרו עם אוראו וספגטי פנקייק. בחודשים האחרונים היה זה לוח חמאה מעורר המחלוקת שהסעיר את הרשתות החברתיות עם מיליוני צפיות ואין ספור גרסאות.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
מערכת לזלול

מערכת לזלול

כתבי המערכת הם זללנים מלאי תשוקה לכל מה שטעים. כמי שמאמינים בכוחו של האוכל לחבר בין אנשים וליצור זיכרונות בלתי נשכחים, הצוות נחוש לשתף עם הקוראים את אהבתו לאין ספור טעמים. ממדריכים וטיפים לבישול ואפייה למתכונים מעוררי תיאבון. מחדשות קולינריות מסביב לעולם ועד לאירועים ולטרנדים הקולינריים שאסור לפספס

כתבות בשבילך

חבל לפספס