שיא גינס חדש - נאגט עוף הגדול בעולם
קרדיט תמונה – צילום מסך יוטיוב

שיא גינס חדש נשבר: נאגט עוף במשקל 20 קילו

אחרי הפלאפל הגדול בעולם והלזניה הגדולה בעולם, היה זה רק מתבקש לכבד עוד מאכל סופר פופולרי בשיא גינס משלו - נאגט עוף ענק במשקל של לא פחות מ-20 קילוגרם.
שיתוף

תוכן עניינים

עוד יום עבר ועוד שיא גינס ספק מדהים ספק מטופש להפליא נשבר לו. נציגי ספר השיאים הכריזו השבוע על שיא קולינרי ומעורר תאבון שנשבר בארצות הברית בדמות הנאגט הגדול בעולם במשקל של לא פחות מ-20 קילו.

מי שאחראים לשיא החדש הם ניק דיג'ובאני, פיינליסט מאסטר שף בעברו וכוכב טיק טוק בהווה ולין דייוויס, כוכבת בישול ויראלית בעצמה שחברו על מנת לייצר את הנאגט המפלצתי.

סרטון מיוחד שהעלו השניים ליוטיוב מתועד תהליך הכנת הנאגט מערבוב חומרי הגלם ועד לאפייה בתנור מיוחד שיכול להתמודד עם הגודל המסיבי של נגיס העוף.

עוד טעימה: ומה השיא לגבינה המותכת הנמתחת ביותר?
מק צ'יקן חוזר למקדונלדס אחרי העדרות של 20 שנה

אז ממה עשוי נאגט עוף במשקל 20 קילו?

התוצאה הסופית היא נאגט עוף ענק במשקל של יותר מ-20 קילו, פי 115 לערך מהגודל הממוצע של נאגט עוף רגיל. המתכון לנאגט מורכב מ-18 קילו עוף טחון (כמות השווה לכ-60 עופות שלמים), 48 ביצים, 40 פרוסות לחם, 2 ליטר חלב מלא, 3/4 כוס אבקת בצל, 3/4 כוס אבקת שום, כוס מלח וחצי כוס פלפל שחור.

עוד טעימה: KFC רוצים להדפיס לכם נאגטס

על פי דיג'ובאני, החלק המורכב והמאתגר ביותר בהכנת הנאגט הוא שלב האפייה. לאחר שניסיונות לאפות אותו בתנור הביתי התגלו כלא פרקטיים נאלצו השניים להוביל את הנאגט הענק למתחם עם תנור תעשייתי בכדי שיוכל להיאפות היטב במהירות סבירה.

אם גם לכם כואב הלב למראה כמויות הבשר העצומות ששימשו לייצור גימיק שכזה, יש לציין שבספר השיאים של גינס ביקשו להדגיש שהנאגט המדובר נחתך לבסוף וחולק לחברים ובני משפחה של צוות הצילום שליווה את התהליך ונוצל עד תומו.

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס