מילקי קראנצ'י קייק
קרדיט תמונה – יח"צ
שיתוף

תוכן עניינים

חטיף חדש של שטראוס עושה את הדרך למדפים כחלק מסדרת מילקי קייק. הקראנצ'י קייק (Crunchy Cake) היא עוגה אישית במילוי קרם חלב (כ-36% חלב) בציפוי שוקולד ושברי אגוזי לוז. את העוגה האישית תוכלו למצוא במקררי מוצרי החלב.

מעדן מילקי נחשב לאחד האהובים על הישראלים לאורך השנים, המעדן הוותיק והאהוב אף הפך לאחד הסמלים המובהקים של המחאה החברתית של תחילת העשור הקודם כאשר התברר שמחירו נמוך בהרבה בסופרמרקטים בברלין מאשר בארץ.

המעדן מתחדש מעת לעת עם השקה תכופה של טעמים חדשים, שחלקם נשארים איתנו וחלקם נעלמים כיאה למהדורות מוגבלות וניסיוניות.

ב-2015 השיקה לראשונה שטראוס (עלית) את עוגת השוקולד הקטנה שממולאת בקציפה עם אלכוהול באחוזים נמוכים ודומה לעוגת קינדר דליס ולמוצרים נוספים של קינדר כמו קינדר פינגווין וקינדר מקסי קינג הזוכים לפופולריות עצומה בחו"ל כבר שנים רבות.

עוד בסדרה אפשר למצוא גם את מילקי קייק מיניס – מיני עוגות שוקולד המגיעות במארז של 9 יחידות. אל הסדרה מצטרפת שטראוס חטיף חדש – קרנאנצ'י קייק שהתחדש בציפוי שוקולד המכיל שברי אגוזי לוז. בקרוב יתרחב ליין המוצרים גם לסדרת מילקי שלוק בטעם אייס קפה.

מעדן החלב מילקי הופץ לראשונה בארץ בשנת 1979, פיתוחו החל כבר 6 שנים לפני כן ע"י חברת דנונה האירופאית והושק בגרמניה כבר אז. חברת שטראוס החלה לשווק אותו כאמור בשנת 1979 כמעדן שוקולד ומעליו קצפת והוא הפך עד מהרה לאחד ממותגי הדגל של החברה ולאחד המעדנים הפופולריים בישראל.

לאורך השנים שיווקה שטראוס טעמים רבים ושונים של המעדן הפופולרי וביניהם מילקי וניל, תות, קפוצ'ינו, אגוזים, קרמל מלוח, נוגט ובטעמים של חטיפים אהובים אחרים של החברה כמו פסק זמן וטורטית.

כמו כן הופצה סדרה של מעדנים עם תוספות שונות מעל כמו עוגיות, עדשים ונשיקות מרנג. בנוסף הפיצה החברה גרסאות דיאטטיות למעדן וגרסאות מושחתות יותר כמו גביעים המכילים אך ורק את הקצפת האהובה ללא מעדן השוקולד בתחתית.

סדרת העוגות של קינדר

מגזין לזלול שואף להעניק לקוראים מידע מבוסס מחקרית תוך קישור למקורות אמינים ומוסמכים בכדי לספק מדריכים וטיפים אמינים ומועילים. עם זאת, התוכן המוצג במגזין הוא למטרות מידע בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מותאם אישית. עיינו בתנאי השימוש המלאים
צחי לנקרי

צחי לנקרי

צחי לנקרי הוא העורך הראשי של מגזין לזלול וזללן לא קטן בפני עצמו. צחי הוא איש תוכן וקידום אתרים ותיק וקונדיטור בוגר בית הספר דנון חובב מתוקים בהווה ובעתיד. כיום, צחי מתגורר בתל אביב וזולל מכל הבא ליד עם חברי המערכת. במגזין האוכל הוא משלב בין אהבתו לאפייה ובישול לבין יצירת תוכן קולינרי מקורי ומועיל שממתיק ומעשיר את הרשת

כתבות בשבילך

חבל לפספס